KIS = Klubový informační systém

Stadion se snaží zlepšovat po všech stránkách a jde s dobou. Klub má proto nově k dispozici moderní Klubový informační systém, který po mnoha stránkách vylepší a zefektivní práci a interní komunikaci mezi hráči, trenéry a rodiči ve všech kategoriích. Více informací včetně možností instalace najdete níže.

Webové rozhraní:

htttps://clen.hclitomerice.cz/

Aplikace - odkazy ke stažení: 

Android

iOS

Přihlašovací údaje

Uživatelské jméno: bude zasláno vedoucím týmu 

Heslo: náhodně vygenerované, doporučujeme změnit při prvním přihlášení

První přihlášení proveďte přes webové rozhraní.


Pro přihlášení je potřeba potvrdit Souhlas se zpracováním osobních údajů a vyplnit všechny potřebné údaje – kontaktní, pojišťovnu, zákonné zástupce. U hráčů mladších 18 let je Souhlas nutné potvrdit prostřednictvím e-mailu zákonného zástupce – systém se při potvrzení ptá na věk hráče, pokud je mladší 18 let, je potřeba zadat e-mail zákonného zástupce. 

Notifikace 

- vybrané akce a zprávy přijdou na uvedený e-mail - během 05/2020 budou zprovozněny notifikace v rámci aplikace – zobrazí se přímo v mobilním telefonu

Moduly

V případě, že se jedná o sourozence, mají oba zřízen vlastní účet, ale účty budou také vzájemně propojeny – na webovém rozhraní se dá přepínat mezi jednotlivými účty. 

V mobilní aplikaci bude během příštích týdnů možné přihlášení na více účtů nezávisle na sobě. Nyní je nutné se mezi účty přehlašovat.

Moduly

Hlavní přehled

- aktuální zprávy

Kalendář 

- přehled událostí - možnost propojení s vlastním kalendářem (odkaz na webovém rozhraní, live – automatická aktualizace)

Upozornění 

- přehled notifikací

Komunikace

- komunikace a zprávy v rámci týmu, klubu

Zápasy

- rozpis utkání - mistrovská utkání se načítají automaticky ze systému ČSLH

Turnaje 

- rozpis turnajů

Tréninky 

- rozpis tréninků týmu s upřesněním místa - potvrzení účasti / neúčasti na tréninku

Události 

- události mimo výše uvedené (např. schůzky s trenéry) 

Platby 

- přehled a předpisy plateb (např. členské příspěvky) - QR kódy, faktury, potvrzení o zaplacení – vše ke stažení

Dokumenty 

- přehled dokumentů z klubu

Zdravotní prohlídky 

- vložení platné zdravotní prohlídky (ideálně formát PDF) – po kontrole ze strany klubu dojde ke schválení prohlídky nebo bude dokument potřeba upravit

Bonusy 

- přístup do skladu výstroje a výzbroje - žádost o zapůjčení - přehled zapůjčeného vybavení

Uživatel 

- nastavení uživatele 

V současné době se moduly na webovém rozhraní a v aplikaci liší a jedná se o testovací provoz. Omlouváme se předem za některé problémy, které budou řešeny v průběhu testování. V případě, že narazíte na nějaký výrazný problém, dejte nám vědět na e-mail info@hclitomerice.cz.