Z Kobry také bez bodů

Zveřejněno 25.10.2007 | Redakce
V 9. kole II. ligy zavítali hokejisté Stadionu Litoměřice do Prahy na Kobru. Ani v tomto duelu se našim hráčům příliš nedařilo a po vyrovnané polovině zápasu nakonec prohráli o tři góly 4:1. Jedinou branku zaznamenal střelec Vlastimil Patzenhauer.
9. kolo, středa 24.10.2007

Kobra Praha

Branky a nahrávky: 31. Černý (Knotek), 49. Paris (Skácel), 51. Bárta (Skácel, Jakerle), 59. Bárta (Žáček) - 57. Patzenhauer (Tvrzník).

Kobra Praha

Matoušek - Banič, Cerha, Černý, Knotek, Němeček, Pazourek, Skácel, Urbanec, Weidlich - Bárta, Čurda, Georgiev, Honc, Jakerle, Langmajer,

Dědek - Hillmich, Musílek, Kolbaba, Jakl, Strycharz, Macaj, Opluštil Zámečník, Patzenhauer, Janus, Svoboda J., Kauschitz, Tvrzník, Horejsek, Petrus, Svoboda D., Mišaga, Novák, Paris, Pazourek, Šeba, Žáček.

Ohlasy po utkání

Trenér Litoměřic: Bohužel,dnes prohrál lepší, za první dvě třetiny jsme domácí pustili k 8 střelám,přesto jsme prohrávali 1:0. Trápíme se v koncovce, dáváme strašně málo gólů, soupeř dnes potrestal každou naši chybu v obraně, navíc jsme k zápasu odjeli bez 4 zraněných hráčů, a další 3 se zranili během první třetiny, takže jsme dohrávali jen na 5 obránců a v závěru již chyběly síly k otočení výsledku. Aby se k nám v zápase přiklonilo trochu štěstí, je potřeba jít tomu trochu naproti, zatím ale je pro mě přístup a výkony některých hráčů zklamáním.