Nelichotivá série neúspěchů staršího dorostu litoměřického Stadionu se zastaví na třech zápasech, kališníci totiž v pátek zvítězili na ledě posledního Mostu. Skóre utkání otevřel již ve druhé minutě Jakub Neudeker, ve druhé třetině se pak hosté dostali do pohodlného tříbrankového náskoku po trefách Zdeňka Fábryho a Dominika Kampa. Mosteckým se sice podařilo Paťhu připravit o čisté konto, litoměřický gólman za svá záda ale pustil pouze jedinou střelu a Stadion si tak domů odvezl všechny tři body.

21. kolo

1:3

0:1, 1:2, 0:0

Sport Most - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 38. Kitzberger (Pergl) - 2. Neudeker (Smola), 24. Fábry (Vokurka), 29. Kamp (Student, Fábry). Rozhodčí: Krejsa - Miško, Fára. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:3, 1:3.

Sport Most: Zechovská (Tlach) - Bourek, Čiha, Kopta, Fraško, Bartošová - Wojtěch, Žák, Pergl, Kitzberger, Beneš, Wainer, Šifalda, Zirtoni.

HC Stadion Litoměřice: Paťha (Kuneš) - Čapek, Student, Kamp, Racek - Bacílek, Chňapko, Fábry, Vaněk, Hruška, Smola, Neudeker, Vokurka, Cerman.