Po nevydařeném utkání proti Karlovým Varům “B“, které starší dorostenci po napínavém boji prohráli 3:4, se vydali v neděli 30.10. bojovat o body do nedalekého Mělníku. Do utkání vstoupili lépe domácí. Hned v druhé minutě zápasu se prosadil domácí obránce Vojtěch Skřivánek. Po této rychlé úvodní brance se už do konce první třetiny skóre nezměnilo, a tak úvodní perioda skončila lépe pro domácí. V druhé třetině se ve třicáté minutě prosadili domácí podruhé. Ve třetí periodě dokázali hráči Mělníku dostat puk za záda litoměřického golmana ještě dvakrát. Mladí kališníci se v utkání nedokázali gólově prosadit ani jednou. Z Mělníku si tak domů žádné body nevezou.

11. kolo

4:0

1:0, 1:0, 2:0

HC Junior Mělník - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 2. Skřivánek, 30. Škarohlíd (Šípek), 45. Cicvárek (Vaněk A.), 52. Douša (Valda). Rozhodčí: Macháč - Tasch, Svoboda. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. Diváci: 62. Průběh utkání: 4:0.

HC Junior Mělník: Procházka (Šimáček) - Zamrazil, Janele, Vaněk A., Kapoun, Cicvárek, Valda, Šesták, Litera, Douša, Robotka, Stinka, Čermák, Škarohlíd, Šípek, Lenc, Skřivánek, Kaňkovský

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Kuneš) - Bacílek, Čapek, Kamp, Student, Racek - Cerman, Damašek, Fábry, Hruška, Chňapko, Matuška, Švalich, Vaněk M., Vokurka