Starší dorost ukončil pěti zápasovou sérii porážek v neděli 13.11., když na domácím ledě porazil tým HC Kobra Praha 6:1. Od začátku zápasu byli kališníci aktivnější, hned ve třetí minutě se prosadil Zdeněk Fábry. I přestože celé utkání provázelo mnoho vyloučení, skóre bylo i po zaznění druhé sirény pouze 1:0. Se začátkem třetí třetiny začaly padat góly. Nejprve hosté ve dvaačtyřicáté minutě vstřelili vyrovnávací branku. Vyrovnané skóre však nevydrželo moc dlouho. Kališníky dostal zpět do vedení Josef Vokurka. V dalších minutách se dvakrát za sebou prosadil Jan Smola, druhý gól si v zápasu připsal také střelec první branky Zdeněk Fábry. Poslední branku Stadionu vstřelil Sebastian Švalich a upravil tak skóre zápasu na konečný stav 6:1.

14. kolo

6:1

1:0, 0:0, 5:1

HC Stadion Litoměřice - HC Kobra Praha

Branky a nahrávky: 3. Fábry (Vokurka), 43. Vokurka (Student, Cerman), 45. Smola (Neudeker), 51. Smola (Neudeker, France), 58. Fábry, 58. Švalich – 43. Koliš (Kněžek, Hrbek). Rozhodčí: Krebs – Ruchař, Derfler. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 37. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.

HC Stadion Litoměřice: Kuneš (Skokan) – Bacílek, Čapek, France, Kamp, Racek, Student – Cerman, Fábry, Hruška – Chňapko, Neudeker, Smola – Švalich, Tipán, Vaněk – Vokurka.

HC Kobra Praha: Sup (Mičán) – Hrbek, Kratochvíl, Kozák, Zelenka, Pěnkava, Hruška, Moška – Koliš, Šálek, Beyer – Zmeškal, Soeldner, Mucha – Kněžek, Flídr, Vávra – Lukáš, Drokin.