Před štědrým dnem prohra s Mělníkem

Zveřejněno 23.12.2007 | Redakce
Další zápas 2.ligy sehrálo na domácím ledě. V 21. kole k nám zavítal Mělník. Litoměřičtí v první části zápasu podávali dobrý výkon, ale časté oslabení pro vyloučení hlavně v druhé části si vybralo hodně síly. Nakonec prohráli 1:4.
21. kolo, neděle 23.12.2007

Mělník

Branky a nahrávky: 37. Janus - 30. Kala (Příhoda, Vach), 48. Příhoda, 53. Vach (Příhoda), 60. Nosek (Kala, Bílek).

Slipčenko- Kuda, Hillmich, Kolbaba, Šindela, Strycharz, Jakl- Zámečník, Patzenhauer, Svoboda D., Tvrzník, Gottfried, Janus, Hanzl A., Hanzl R., Petrus, Mišaga

Mělník

Vokurka - Bílek, Cafourek, Kala, Kotěšovský, Krejčí, Pešek - Buriánek, David, Hrdlička, Kala, Kalivoda, Nosek, Příhoda, Rousek, Stinka, Urban, Vach.

Ohlasy po utkání

Trenér Litoměřic: Utkání jsme začali dobře, první třetinu jsme byli aktivnější, bohužel jsme nedokázali využít žádnou šanci ani při přesilovkách. Od poloviny zápasu už hosté byli nebezpečnější, ale je škoda že za stavu 1:1, jsme udělali dvě chyby, které mělničtí potrestali, dá se říct, že jsme jim vítězství sami darovali. Chtěl bych poděkovat divákům, vytvořili výbornou atmosféru.