Na začátek druhé části prohra v Milevsku

Zveřejněno 05.01.2008 | Redakce
V II. části soutěže 2.ligy hráli Litoměřice na ledě soupeře. V 1. kole zavítali na Milevsko, kde sice Litoměřičtí podávali dobrý výkon, ale časté oslabení pro vyloučení vybralo hodně síly. Nakonec HC Stadion prohrál 3:5.
23. kolo, sobota 5.1.2008

HC ZVVZ Milevsko

Branky a nahrávky: 8. Štefan (Pitel, Suchánek), 30. Hamerle (Štych), 44. Müller (Procházka), 54. Šperger (Hamerle), 57. Schmied (Krejčí, Šperger) - 29. Janus (J.Svoboda), 43. Hillmich (Patzenhauer), 59. Kuda (Kolbaba). Vyloučení: 10:12 navíc Novotný (MIL) 10 min. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 36:18.

HC ZVVZ Milevsko

D. Svoboda – Procházka, Velíšek, Matouš, Schmied, Štych, Votruba Novotný, Müller, Pitel - Krejčí, Šperger, Hamerle - Suchánek, Štefan, Fořt - Urbanec, Bušta, Ulman

Slipčenko - Hillmich, Kuda, Šindela, Kolbaba, Jakl, Strycharz - Zámečník, Patzenhauer, Horejsek - Janus, Tvrzník, J.Svoboda - D.Svoboda, Hanzl, Petrus - Veverka

Ohlasy po utkání

Trenér Litoměřic: Velká škoda tohoto výsledku, protože jsme na hřišti favorita sahali po bodech. Začátek zápasu ovlivnila naše častá vyloučení, ve 13. minutě byl na trestné lavici již náš pátý hráč, domácí to dostalo do tlaku a jednu přesilovku využili. Od druhé třetiny se hrál naprosto vyrovnaný zápas, v polovině zápasu jsme dokázali vyrovnat, bohužel po minutě už zase vedli domácí. To samé se opakovalo na začátku druhé třetiny, po našem vyrovnání, šli domácí po naší zbytečné chybě, opět do vedení, poté v přesilovce zvýšili a dvoubrankový náskok již udrželi. Teď nás čeká doma Chrudim, asi největší favorit na postup do 1.ligy, zřejmě nejtěžší soupeř se kterým se letos utkáme a to bude velký test pro naše mladé hráče.