Nově vzniklá kategorie mladšího dorostu (r. 1994, 1995) má za sebou první mistrovské utkání. V Lize mladšího dorostu přivítaly Litoměřice na svém "domácím" ledě v Roudnici n. L. celek Příbrami. Po dobrém začátku si svěřenci Jiřího Ransdorfa pohlídali vedení až do konce a připsali si první dva body do tabulky soutěže za vítězství 7:4.

1. kolo

7:4

3:1, 3:2, 1:1

HC Stadion Litoměřice - HC Příbram

Branky a nahrávky LTM: 2. Smejkal (Vilček), 8. Gudera , 13. Málek (Kauschitz), 27.Vilček (Gudera), 28. Gudera, 37. Gudera (Vacek), 54. Kauschitz (Krejča) . Rozhodčí: Bžoch - Vitík, Mašek. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. V oslabení: 2:0 .

HC Stadion Litoměřice: Karásek - Vacek, Málek, Ransdorf, Kauschitz - Vilček,Smejkal, Gudera - Krejča, Fiala, Háger - Pechač, Matějek.

Jiří Ransdorf, HC Stadion Litoměřice

První dvě třetiny jsme hráli v celku dobře, golman nás podržel v důležitých momentech,ale na začátku třetí třetiny,po obdržení čtvrté branky, jsme si vzali oddechový čas a museli si ujasnit co chceme hrát.Pak se hra zlepšila, dostali jsme se do pohody a přidali ještě jeden gól na konečných 7:4.