Po vyhraném prvním utkání na domácím ledě proti Mělníku, který mladší dorostenci porazili vysoko 7:0, se tuto sobotu vydali sehrát druhé utkání do nedalekého Děčína. Hned v páté minutě se prosadil Martin Mynařík a o pár minut později zvýšil skóre zápasu Lukáš Landa. Jediný gól domácí vstřelili v dvanácté minutě, ten ale ke srovnání zápasu nestačil a litoměřická kanonáda pokračovala. Ještě před zazněním první sirény dal gól na 1:3 Jakub Neudeker, který se gólově prosadil ještě ve druhé třetině. Poslední gól mladých Kališníků vstřelila Agáta Sarnovská a tím upravila skóre na konečný výsledek 1:5.

2. kolo

1:5

1:3, 0:1, 0:1

HC Děčín - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 17. Hampl (Simon) - 5. Mynařík, 12. Landa (Mynařík), 20. Neudeker, 28. Neudeker (Smola, Bartoníček), 55. Sarnovská (Smola). Rozhodčí: Goltsch - Sýkora, Košťálová. Vyloučení: 4:3, navíc Neudeker (L) 10 min. OT. DEC ve 37.min. neproměnil TS. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Střely na branku: 24:27 (8:5, 8:8, 8:14). Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5.

HC Děčín: Mazourek - Doskočil, Zeman, Petrlík, Kudrhalt, Kadlec, Měkota - Horáček, Kouřil, Hamršmíd - Simon, Hercík, Hampl - Bečvář, Gašpar, Konopásek - Majer

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Kohout) - Čapek, France, Hozák, Hák, Vahalík, Vízner, Sluka R., Kříž - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Čichovský, Mynařík - Novotný, Krocker, Klepetko - Sarnovská, Macel, Bartoníček