Boje o extraligu jsou v plném proudu, litoměřičtí hokejisté se v nich i po šesti kolech drží kolem špice tabulky. Doposud v poslední střetnutí svěřenci Martina Tvrzníka přivítali v Kalich Areně zálohy extraligového Litvínova, které hladce přejeli 6:3 a připsali si tak další tři body do tabulky. Dvakrát se v zápase prosadili Martin Mynařík a Jan Smola, jednou brankou k výhře přispěli Jakub Neudeker s Markem Čichovským.

BAR6

HC Stadion Litoměřice - HC Verva Litvínov "B"

Branky a nahrávky: 3. Smola (Neudeker, France), 9. Smola (France), 17. Mynařík (France, Landa), 30. Mynařík (Landa), 31. Neudeker (Smola), 59. Čichovský (Neudeker) - 7. Aul (Matys), 22. Limanovský (Fišer), 58. Aul (Kovačič). Rozhodčí: Lindner - Beran, Kafka. Vyloučení: 2:3, navíc Haspra T. (LTVb) 5 min. + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 220. Střely na branku: 50:24 (22:9, 14:11, 14:4). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3, 6:3.

HC Stadion Litoměřice: Kohout (Švejdová) - Čapek, France, Hozák, Domin, Vahalík, Hák - Neudeker, Smola, Horešovský - Mynařík, Čichovský, Landa - Sluka R., Krocker, Macel - Lečbych P., Bartoníček

HC Verva Litvínov "B": Haspra M. - Miškovič, Hoffmann, Šubrt, Kokény, Kratochvíl, Kroupa, Haspra T., Hodek, Matys - Limanovský, Nikl, Svoboda, Aul, Leitner, Rejl, Kovačič, Kordanič, Uher, Fišer

Nedělní střetnutí jste mohli sledovat živě v textovém přenosu na webu onlajny.com.

Ohlasy k utkání

Martin Tvrzník (HC Stadion Litoměřice): Odehráli jsme výborný zápas, celý tým předvedl bojovný výkon. Před zápasem jsme čekali, v jaké sestavě Most přijede. Na zápas pak dorazil posílený o pár hráčů z Litvínova, takže jsme věděli, že to bude těžké. Udělali jsme sice nějaké chyby, ale výhru jsme si vybojovali a tým pracoval jako celek.