V dalším domácím utkání sehráli junioři utkání proti pražské Kobře. Stadion vstoupil do utkání lépe a po první třetině vedl již o dvě branky. Kobra sice dokázala snížit, ale domácí mužstvo bylo v utkání lepším týmem a dokázalo svého soupeře přehrát ve všech fázích hry. Dvě branky v utkání vstřelili Kolíček s Náprstkem a Litoměřice nakonec vyhrály nad Kobrou 6:3.

8. kolo

6:3

2:0, 1:2, 3:1

HC Stadion Litoměřice - HC Kobra Praha

Branky a nahrávky: 4. Shchyhelski, 8. Kolíček (TS), 28. Kolíček (Náprstek, Vrba), 45. Náprstek (Kauschitz), 48. Náprstek, 50. Málek (Zedek, Zajan) – 24. Krásl (Mráz), 36. Mráz (Mein), 60. Pova (Zmeškal). Vyloučení: 7:5. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 46:25. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 6:2, 6:3.

HC Stadion Litoměřice: Michajlov – Šikner, Kolíček, Zedek, Chmel, Vacek, Krýsl, Málek – Šindelář, Kauschitz, Brandejský – Ransdorf, Zajan, Vilček – Shchyhelski, Neruda, Vrba – Matějek, Müller, Náprstek.

HC Kobra Praha: Fořt – Matoušek, Muláček, Pova, Bednář, Lacina, Mein – Sládek, Krásl, Fedymycz, Prokop, S. Novák, Janoušek, Zmeškal, P. Novák, Morávek, Mráz, Jirsa.

Litoměřičtí vstoupili do utkání aktivně a Fořt měl od prvních sekund práci. Kauschitzova střela ještě k němu neprošla, ale proti střele Ransdorfa musel brankář Kobry již zasáhnout. Ve 4. minutě Fořt udělal chybu při rozehře, jeho přihrávka našla pouze Nikitu Shchyhelského, který pohodlně zakončil do prázdné branky. Kobra měla možnost vyrovnat v přesilové hře, ale během dvou minut se dostala pouze k jedné jediné střele. Po návratu z trestné lavice se dostal Tomáš Kolíček do úniku a byl při tom faulován, nařízené trestné střílení litoměřický obránce proměnil střelou mezi Fořtovy betony a navýšil vedení Stadionu již o dvě branky.

Domácí svého soupeře značně přehrávali a skóre mohlo být po první třetině ještě vyšší. V jedno z šancí Neruda našel na útočné modré rozjetého Náprstka, ten následně obešel obránce a bekhendem zakončil. Hostující brankář však mohl pouze kontrolovat kotouč letící kolem jeho levé tyče. Pote si Fořt připsal úspěšný zákrok jak proti střele Müllera, tak i proti dorážce Kauschitze. Ve 24. minutě dokázali Pražené snížit na rozdíl jedné branky. Střelu Mraze od modré čáry tečoval za záda Michajlova Jakub Krásl.

O čtyři minuty později Stadion využil přesilovou hru. Náprstek vyčkával s nahrávkou a dočkal se Tomáše Kolíčka, který si od modré čáry sjel k pravé tyči. Střelou z první pohodlně zavěsil do odkryté branky. Kobra se přesto nevzdala a dokázala opět snížit, tentokrát se z přesilové hry prosadil Matěj Mráz, který po přihrávce od Meina zakončoval do odkryté klece. Pražané ještě zkoušeli vyrovnat do konce druhé třetiny, ale Michajlov si poradil se střelou Krásla i následnou dorážkou.

Začátkem třetí třetiny Litoměřice úspěšně ubránily své oslabení a následně dokázaly vstřelit čtvrtý gól v zápase. Kauschitz nahrál za brankou Šimonu Náprstkovi, který vybruslil před brankoviště a prostřelil Fořta mezi betony. A Náprstek při velké chuti zvyšoval o dvě minuty později na rozdíl již tří branek. Individuální akci zakončil střelou k levé tyči.

Brankové hody pokračovaly dále. Další přesilovou hru využil Dominik Málek, který od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo v cestě a kotouč zapadl přesně k pravé tyčce. Pražané měli možnost snížit v dvojnásobné přesilové hře, ale domácí s přehledem oslabení ubránili a skóre se neměnilo. Ještě jednu branku však Kobra dokázala vsítit, 17 vteřin před závěrečným hvizdem dorazil kotouč za záda Michajlova Lukáš Pova. Litoměřičtí nakonec dokázali opět v domácím prostředí zvítězit a zvítězili 6:3.

Martin Tvrzník: HC Stadion Litoměřice

Byl to opět těžký zápas. Začali jsme velice dobře, 2:0 jsme vedli, akorát jsme chtěli začít na čtyři útoky, takže jsme počítali s tím, že budeme muset rychle střídat, abychom se dostali do tempa. To se nám ale nedařilo. Dostali jsme laciné góly a vrátili jsme soupeře do hry. Po dvou třetinách jsme s tím museli něco udělat, stáhli jsme to na tři útoky a v tu chvíli to zabralo. Kluci se probudili a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.