V dalším domácím utkání juniorů se představil tým Hvězdy Praha. Domácí vyhráli první třetinu a zdálo se, že zápas už je rozhodnut, soupeř ale díky využitým přesilovým hrám srovnal stav utkání. Výhru domácím zařídil druhou brankou David Keltner.

11. kolo

4:3

3:0,0:2,1:1

HC Stadion Litoměřice - HC Hvězda Praha

Branky a nahrávky: 13. Keltner (Racek), 14. Pojezný (Cerman), 20. Náprstek (Hříbal), 51. Keltner (Racek), 30. Petráš (Leština), 37. Hučko (Šimek, Němec), 51. Petráš (Bazgier). Rozhodčí: Hlinka-Zajíc-Kopáč. Vyloučení:4:7. Využití:1:2. Průběh utkání:3:0, 3:3, 4:3.

HC Stadion Litoměřice: Bursa - Hříbal, Opava, Smetana, Novotný, Topol, Černý-Keltner, Pojezný, Racek, Svatý, Salač, Purma, Nenadál, Náprstek, Cerman, Zeman, Kalina

HC Hvězda Praha: Vokatý - Němec, Šimek, Fejt, Malec, Němec A. , Pavlíček, Klos, Láska, Petráš, Zavoďan, Plachý, Schütz, Merxbauer, Šťastný, Leština, Hučko, Bazgier

Utkání začalo mírným tempem a ani jeden z týmu se do ničeho nehrnul. První šance přišla až ve 4.minutě, kdy hostující Petráš po špatné rozehrávce Litoměřic se dostal k puku a bekhendovým pokusem vyslal na bránu první střelu,brankář pouze vyrazil do rohu kluziště. První šance domácích přišla až při první přesilové hře, David Keltner se dostal do úniku, ale brankáře Vokatého nepřehodil. O několik minut později se litoměřický útočník už nemýlil a využil přesilovou hru domácích, jeho střela z mezikruží do protipohybu brankáře rozvlnila síť.

Druhý zásah domácích přišel ve 14.minutě , po chybě obránce se puku ujal Marek Cerman a přihrávkou našel Jakuba Pojezného,který střelou k bližší tyči překonal brankáře. Do konce třetiny se ještě trefil Šimon Náprstek, s jeho nájezdem si Vokatý neporadil a skóre 3:0 naznačovalo,že domácí jsou ve skvělé formě.

Na začátku druhé části utkání Stadion nadále předváděl skvělou hru a hostující obránci měli plné ruce práce. Paradoxně však to byli Pražané, kteří skórovali, Zdeněk Petráš nahodil kotouč zpoza branky k tyči a Bursa si srazil puk do vlastní branky. Tato smolná branka domácí tým dosti zbrzdila a hosté z toho opět těžili. Střela Petra Hučka z mezikruží zapadla přímo nad vyrážečku domácího Bursy,který měl zakrytý výhled.

Stav 3:2 vydržel až do 51.minuty, vyrovnání přišlo v přesilové hře, Zdeněk Petráš se po sérii dorážek dostal k puku v brankovišti a svým druhým gólem v utkání překonal ležícího Bursu. Radost hostům vydržela však jen pár vteřin, po vyhrané buly se k puku dostal Racek a přihrál na zcela osamoceného Davida Keltnera, který svým druhým gólem v utkání nejen,že poslal svůj tým do vedení ale rozhodl i zápas.

Martin Tvrzník – HC Stadion Litoměřice
Nástup do zápasu byl z naší strany super, hráli jsme to, co jsme chtěli. Ve druhé třetině ne že bychom se stáhli, ale spíš se to trochu uklidnilo a soupeř se dostal zpět do zápasu šťastným gólem. Soupeři pak narostla křídla a začal hrát. Po druhé třetině jsme si v kabině něco řekli a šli jsme do toho s tím, že prostě neprohrajem. Kluky musím všechny pochválit, protože bojovali až do konce.