Litoměřice dokázaly otočit nepříznivý stav 3:0 na 3:5. Domácí Benátky nad Jizerou ještě dokázaly v samotném závěru snížit na 4:5, ale na zvrat už se nezmohly. V napínavém zápase tak zvítězil hostující Stadion.

HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 4. Šrámek (Špičan, Fedymycz), 28. Klindera (Potocký), 33. Špičan (Klindera, Potocký), 60. Říha (Šafra, Jiroušek) - 34. Kauschitz (Šmejkal), 35. Kauschitz (Neruda), 49. Vacek (Chmel, Piemak), 56. Kauschitz, 56. Shchghelski (Vacek). Rozhodčí: Hladík - Hanzlík, Hejl. Vyloučení: 7:8. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 39.

HC Benátky nad Jizerou: Ašenbrenner - Stehlík, Budáč, Hloška, Nikolov, Eftimov, Jiroušek, Petrák, Šafra, Bukolský, Šrámek, Špičan, Fedymycz, Potocký, Klindera, Kotek, Váňa, Říha, Ondrušek, Černý.

HC Stadion Litoměřice: Březina - Chmel, Neruda, Šihner, Kolíček, Stankench, Popek, Randsdorf, Šmejkal, Piemak, Kauschitz, Šindelář, Vacek, Vilák, Shchghelski, Hovorka.