Bezbrankový stav v pátečním střetnutí litoměřické juniorky s letňanskými Letci trval až do třinácté minuty. Pak poslal hosty do vedení Martin Pražienka, přičemž o sedmdesát dva sekund později bylo po střele Davida Kolenatého opět vyrovnáno. Minutu na to si Letňany vzaly náskok zpět a držely jej až do třiatřicáté minuty, kdy opět srovnal Jaroslav Vandas. Pražané se ale s vyrovnaným stavem nechtěli smířit a rázem byli opět ve vedení. Kališníkům se podařilo do konce prostřední dvacetiminutovky skóre otočit v jejich prospěch a po brankách Marka Domského a Daniela Sadila šli do přestávky s jednobrankovým náskokem, který ale dvě minuty po startu poslední části smazal Daniel Kazda. Vyrovnané utkání dospělo až do nájezdů, ve kterém o vítězství domácích rozhodl Jaroslav Vandas.

23. kolo

5:4sn

1:2, 3:1, 0:1 - 0:0

HC Stadion Litoměřice - HC Letci Letňany

Branky a nahrávky: 14. Kolenatý (Vico, Vandas), 33. Vandas (Domský, Kafka), 38. Domský (Vico, Novotný), 39. Sadil (Hazucha, Vico), rozh. náj. Vandas – 13. Pražienka (Urban), 14. Poljanyčka (Honetschlager), 35. Satran (Poljanyčka, Kučera), 43. Kazda. Rozhodčí: Luczków – Lichtenberk, Michajličenko. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 4:3, 4:4, 5:4.

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Skliba) – Davis, Hazucha, Kolenatý, Vandas, Novotný (C) – Domský, Bejček, Sadil – Lodge, Černý, Kafka – Vico.

HC Letci Letňany: Jandera (Frydrych) – Pařík, Kalina, Kazda, Vojtela, Hlinka, Kučera – Pražienka, Honetschlager (C), Satran – Poljanyčka, Husák, Hrubant – Lauko, Urban.