V 11. kole proti sobě nastoupila mužstva Litoměřic a České Lípy. Utkání se proměnilo v přestřelku a diváci v Lovosicích mohli vidět 11 branek. Naštěstí jich hned sedm padlo do sítě hostujícího brankaře a Stadion si připsal další tříbodové vítězství, tentokrát 7:4. Třemi brankami se blýskl Milan Buďa, čtyři body zaznamenali jeho parťáci z útoku Petr Procházka a Jakub Hlusička.

11. kolo

7:4

1:2, 3:1, 3:1

HC Stadion Litoměřice - HC Predators Česká Lípa

Branky a nahrávky: 3. Procházka (Kouba, Hlusička), 23. Buďa (Procházka, Hlusička), 32. Procházka (Hillmich), 36. Kauschitz (Myšík), 44. Buďa (Hlusička), 56. Slížek (Procházka), 60. Buďa (Procházka) - 19. Bauer (Formánek), 20. Moro, 27. Divíšek (Moro), 46. Bauer (Šesták). Rozhodčí: Vokřál - Frodl, Špůr. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 550. Střely na branku: 26:20. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 5:3, 5:4, 7:4

HC Stadion Litoměřice: Volke (Davídek) – Hillmich, Kaltenböck, Kolbaba, Macek, Kouba, Svoboda – Horčička, Slížek, Šnajdr - Procházka, Buďa, Hlusička - Horejsek, Myšík, Kauschitz - Bacovský.

HC Predators Česká Lípa: Neumann (Matoušek) - Šesták, Daňo, Formánek, Šafář, Pinc, Cafourek - Zeman, Šulc, Divíšek, Moro, Bauer, Vondrlík, Patzenhauer, Markulinec, Lassig, Burian, Preussler.

Utkání domácího Stadionu s Predátory z České Lípy slibovalo zajímavou hokejovou podívanou, jelikož litoměřičtí hokejisté chtěli svému soupeři oplatit porážku z prodloužení v jejich prvním vzájemném duelu v České Lípě. V dresu České Lípy také nastoupili dva hráči, a to Vlastimil Patzenhauer a David Bauer, kteří v loňské sezóně oblékali litoměřické barvy. Litoměřický Stadion chtěl také před domácím publikem potvrdit momentální dobrou formu a zisk důležitých bodů v utkání s Baníkem Sokolov na soupeřově ledu. Od první minuty utkání bylo zřejmé, že hosté nepřijeli jen bránit, ale aktivně bruslili a nechali ohrozit svého brankáře až v 5. minutě zápasu střelou obránce Kouby. Do této doby byli brankáři víceméně bez práce. První vážnější šance zápasu se zrodila v 10. minutě před brankou České Lípy, kdy útočník domácích a probuzený střelec Petr Procházka nahodil po zmatku před brankovištěm puk na síťku českolipské branky. Od této doby se začali domácí více prosazovat a tlačit do útoku. Další šanci měl útočník Milan Buďa, který nastřelil puk do náruče brankáře hostů. Stadion se dočkal zasloužené branky ve 13. minutě, a to již zmiňovaným Petrem Procházkou, který krásným blafákem překonal ochránce svatyně České Lípy. Největší šanci si hosté vypracovali ve 14. minutě, kdy brankář Litoměřic Martin Volke vybruslil za branku a puk se dostal na hokejky Predátorů. Ve 100% šanci nastřelil hostující útočník obětavého obránce Litoměřic, který se mu vrhnul do střely. Od této chvíle převzali na chvilku otěže zápasu do svých rukou a na své hokejky hráči České Lípy. Litoměřičtí hokejisté se štěstím odvrací šance hostů. V 16. minutě, při tlaku Predátrorů, vyráží do rychlého protiútoku hráči Litoměřic a po střele se puk odráží od dvou tyček zpět do pole. V tuto chvíli se rozhodčí radí a branku neuznávají. Další šanci má na své hokejce Jakub Hlusička, ale ani on neskóruje. Naopak přichází chvíle Predátorů. V 17. minutě po skrumáži před Martinem Volkem skóruje David Bauer a další branku střílí Česká Lípa ve svém oslabení ve 20. minutě. Do kabin se odchází za stavu 1:2 pro hosty. Trochu nezaslouženě, ale hraje se na vstřelené branky.

Ve druhé třetině je hned v první minutě vyloučen hráč České Lípy a ve 23. minutě využívá přesilovku Milan Buďa. O minutu později ujíždí hostující obraně dvojice Slížek – Hillmich a poslední jmenovaný je ve výborné střelecké situaci faulován. Ve 27. minutě opět střílí branku hráči České lípy a hosté opět vedou. Ve 30. minutě nastřelil tyčku branky hostů kapitán domácích Ladislav Slížek. Ve 32. minutě předvedl krásnou akci po levé straně Petr Procházka a střelou do šibenice skóruje. Litoměřice se zdravě naštvaly a neustále ostřelovaly branku České Lípy. V této fázi zápasu jsou lepší. Svou první branku v novém působišti střílí v 36. minutě zápasu střelou po zemi k levé tyči Kurt Kauschitz. Blíží se konec druhé třetiny a domácí tým je lepší a zaslouženě v zápase vede.

Třetí třetina začala brzkým vyloučením domácího Jaroslava Horejska a šancí Myšíka, který v rozhodujícím momentu zlomil hokejku. Domácí se dočkali krásné branky ve 44. minutě, kdy po přihrávkách na jeden dotyk skóruje do odkryté branky Milan Buďa. V této třetině se také více vylučuje a v jedné chvíli se hraje také v poměru 3:3. V tomto momentu Česká Lípa snižuje stav zápasu Bauerem, který po zemi šťastně prostřelil ve 46. minutě Martina Volkeho. Až do 57. minuty je hra rozháraná častými vyloučeními na obou stranách. Hráči České Lípy začínají hrát vabank a domácí brání výsledek i za cenu padání do střel a vyhazováním puku na zakázaná uvolnění. Nejkrásnější branka utkání se zrodila v 56. minutě, a to díky umu útočníka a kapitána domácích Ladislava Slížka. Mazácky zmátl otočkou brankáře hostů, položil si puk na zem a téměř z brankové čáry skóruje pod horní tyčku. Diváci jásají, to byla opravdová lahůdka! Hřebíčkem do rakve byla poslední minuta a opět krásná branka, dnes velice dobře hrajícího útočníka Milana Budi. Nikým neatakován se prodral až před brankáře a blafákem skóroval. Všichni obránci i brankář zírají.“ Milane, klidně si vystřel, my jsme už rezignovali…“ V tomto zápase zvítězili domácí zaslouženě. Stříleli krásné branky a pobavili tím své fanoušky. Predátoři z České Lípy ke konci zápasu bojovali jako o život, ale „bez ladu a skladu“.