Ve 4.kole II.ligy přivítali hráči Stadionu na svém ledě soupeře z Klatov. Po vítězství v Roudnici se čekal dobrý zápas a 65 minut hokeje to jen potvrdilo. Domácí začali aktivně a v 7.minutě si vynutili přesilovku 5 na 3, kterou tvrdou střelou od modré čáry využil Hillmich. Bohužel minutu poté udělali hráči Stadionu chybu v obranném pásmu, čehož soupeř využil k vyrovnání. Až do konce 1.třetiny se hrál vyrovnaný hokej, ale brankáři již změnu skóre nepřipustili.

4. kolo

3:3

1:1, 0:0, 2:2 - 0:0

HC Stadion Litoměřice - HC Klatovy

Branky a nahrávky: 8. Hillmich (Kuda, Patzenhauer), 42. Gottfried (Zámečník, Svoboda), 45. Zámečník (Gottfried, Svoboda) - 10. Geltner (Dorňák), 54. Brožík (Geltner), 60. Holý (Geltner) . Vyloučení: 9:10 navíc 2+10 Klaus (KLT), 2+10 Černý (KLT) . Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: 21:38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3.

HC Stadion Litoměřice: Volke - Kuda, Hillmich, Kolbaba, Žák, Macaj, Jakl, Šindela - Hudec, Patzenhauer, Urban, Zámečník, Svoboda, Gottfried, Kašťák, Petrus, Horejsek, Mišaga, Tvrzník, Drábek

HC Klatovy: Jež, (Ruckl) - Černý - Kalafut, Klaus - Brožík, Horník - Kuna, Mužík - Kreuzman - Holý - Setikovský - Hobl, Kuželík - Dorňák - Geltner, Čuban - Heřmánek - Holub, Vondryska - Ceperko - Dvořák.

Ve 2.třetině hosté přidali na aktivitě, ale brankář domácích Volke byl pozorný a když se v 33.minutě neprosadil Hudec, který trefil břevno, šla obě mužstva do kabin za stavu 1:1.

3.třetinu začali domácí náporem a po skrumáži v útočném pásmu se prosadil Gottfried - 2:1. Litoměřičtí hráli nadále aktivně, nutili hostující hráče faulovat, měli možnost dlouhé přesilovky 5 na 3, kterou v jejím závěru využil po rychlé kombinaci celého útoku Zámečník - 3:1. Poté hostující mužstvo vrhlo všechny síly do útoku, čímž se pro domácí otevírala šance k brejkům. Bohužel ale žádnou šanci ke zvýšení náskoku nevyužili. V polovině 3.třetiny měli hosté výhodu dvou přesilových her a tu druhou v 54.minutě využili ke snížení 3:2. V 58.minutě hosté odvolali brankáře a zkusili dlouhou power-play, avšak domácí gólu odolávali. V poslední minutě hosté nechali zkontrolovat hokejku Vlasty Patzenhauera, jehož rozhodčí vyloučil a přesilovku 6 na 4 hosté 27 vteřin před koncem využili k vyrovnání. Prodloužení hrála obě mužstva se snahou neudělat chybu a tak se obě soupeři rozešli smírně 3:3.

Trenér Litoměřic: Zápas se mi těžko hodnotí, vítězství bylo velmi blízko, bohužel závěr jsme takticky nezvládli, tak trochu jsme zaplatili nováčkovskou daň. Bohužel ani výkonem jsme nenavázali na poslední zápas, neměli jsme takovou šťávu, ale postupně se zlepšujeme a věřím, že naše výkony půjdou stále nahoru.