Litoměřičtí dorostenci mají za sebou druhý zápas. Zejména po povedené první třetině smetli své vrstevníky z Kralup nad Vltavou vysoko 5:0. Na dnešním výsledku se dosti podepsal Petr Kratochvíl, který dvakrát skóroval a dvakrát asistoval. Podařilo se mu tím pádem napravit úvodní nezdar z venkovního utkání s ústeckým Slovanem.

HC Stadion Litoměřice - HC Kralupy nad Vltavou

Branky a nahrávky: 1. Hrzán (Kratochvíl), 3. Čech (Kylíšek, Kratochvíl), 19. Kratochvíl (Kylíšek), 20. Dykast (Hamr), 57. Kratochvíl (Čech). Rozhodčí: Biedermann - Domin, Povová. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Průběh utkání: 5:0.

HC Stadion Litoměřice: Chlouda - Gregor, Kylíšek (C), Marcin (A), Hartman, Smrž, Trtek - Čech, Kratochvíl, Hrzán (C), Pešta, Hamr, Dykast, Vojtěch, Domin, Ryba.

HC Kralupy nad Vltavou: Němec - Sypecký, Kunt, Kašák (A), Toulec, Vondra (C) - Pišinger, Andruščenko, Pelikán, Muller, Vorlíček, Albrecht, Mládek, Golublvev, Dama.