Dorostenecký tým Stadionu potvrdil velmi úspěšnou domácí bilanci v bojích o postup do Extraligy. Tentokrát to odnesla velmi vysokou porážkou rezerva Mladé Boleslavi. Litoměřickým se podařilo nasázet do sítě pátého celku nadstavbové tabulky hned jedenáct gólových tref. Po dvou trefách mají na svém kontě Vít Beran, Michal Svoboda, Lukáš Landa a Jan Macel.

NADS 16

HC Stadion Litoměřice - BK Mladá Boleslav

Branky a nahrávky: 2. Beran (Macel, Landa), 11. Svoboda (Marcin), 18. Pešta M. (Vostiňák), 19. Macel (Landa), 28. Svoboda (Vostiňák), 40. Landa (Macel), 45. Macel (Landa, Vízner), 46. Hrzán, 47. Beran (Macel), 48. Landa (Macel), 50. Vízner (Hozák) - 2. Němeček (Křepelka). Rozhodčí: Liška - Brňák, Temek. Vyloučení: 3:5, navíc Hočevar (MB) a Iliev (MB) oba 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 48:27 (18:9, 13:7, 17:11). Průběh utkání: 0:1, 11:1.

HC Stadion Litoměřice: Petržílka (48. Kučera) - Hozák, Vízner, Vahalík, Hák, Marcin, Bartoníček, Novotný - Beran, Macel, Landa - Pešta Š, Klepetko, Hrzán - Vostiňák, Pešta M., Svoboda

BK Mladá Boleslav: Iliev - Vacek, Sýkora, Hočevar, Šercl, Němeček - Pavlík, Mazancová, Müller, Lorenz, Horák, Vlad, Křepelka

Ohlasy k utkání

Vladimír Domin (HC Stadion Litoměřice): Začátek dnešního duelu byl pro nás hrozně těžký, včera jsme se ze zápasu vrátili pozdě večer. Regenerace byla krátká. Důležité bylo, že jsme po prvním inkasovaném gólu hned v dalším střídání odpověděli. Dnes se nám podařilo prosazovat se ve střeleckých šancích. Gólové příležitosti nakonec rozhodly o tomto výsledku. Myslím si, že soupeř ve třetí třetině již trochu rezignoval. Tak jsme přistoupili k tomu, že jsme dali příležitost druhému gólmanovi Kučerovi. Všichni hráči, kteří se toho zúčastnili, hráli dobře a chtěl bych jim poděkovat.