Úvod Litoměřice odstartovaly slušně, po pěti minutách otevřel skóre Pavel Lečbych. Jeho gól spustil následnou smršť na tříbodový náskok, který se však povedlo Domažlicím o gól snížit. Vteřinu před koncem prvního dějství se ještě povedlo Janu Macelovi opět navýšit. V druhé dvacetiminutovce nasázeli domácí další tři branky. Zasloužili se za ně Jan Hozák, Michal Svoboda a Marek Čichovský. Dalším střelcem byl Štěpán Říha, ten opět neznatelně snížil ztrátu, kterou kališníci nastříleli v posledním dějství - 10:2.

NADS 6

10:2

4:1, 3:1, 3:0

HC Stadion Litoměřice - HC Domažlice

Branky a nahrávky: 15. Lečbych, 15. Čichovský (Hozák), 15. Klepetko (Hrzán), 20. Macel (Svoboda, Mynařík), 23. Hozák, 34. Svoboda, 36. Čichovský (Pešta M., Landa), 43. Hartman, 46. Svoboda (Macel, Lečbych), 60. Klepetko - 18. Říha, 40. Říha (Holomoj). Rozhodčí: Vunč - Mašek, Sýkora. Vyloučení: 10:4. Využití: 0:0. V oslabení: 3:1. Diváci: 70. Střely na branku: 43:36 (22:14, 9:14, 12:8). Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1, 7:2, 10:2.

HC Stadion Litoměřice: Petržílka (41. Kučera) - Hozák, Vízner, Marcin, Hák, Vahalík, Hartman - Pešta M., Čichovský, Landa - Mynařík, Klepetko, Hrzán - Svoboda, Macel, Lečbych

HC Domažlice: Janů (Varga) - Haas, Mašek, Kobes, Sekerák - Klas, Červený, Říha, Straka, Nguyen, Holomoj, Havlovic

Vladimír Domin (HC Stadion Litoměřice): Já si myslím, že jsme se snažili hrát od prvního střídání aktivně, což se nám nám vyplatilo. Čekali jsme na první gól a vzápětí jsme dali dva další rychlé góly, které podle mého názoru rozhodly první třetinu. Potom jsme v tomto dozvuku pokračovali dále, čímž bych chtěl pochválit všechny hráče.