Svěřencům Martina Tvrzníka zatím boje o extraligu vychází na jedničku. Po nedělní drtivé výhře nad "béčkem" Plzně v pátek skolili i pražskou Hvězdu a po dvou zápasech jsou zatím bez porážky. Celku z hlavního města nasázeli celkem pět branek – dvakrát skóroval Jan Smola, po jednom gólu zaznamenali Martin Mynařík, Patrik Čapek a Jakub Neudeker. Kališnickou svatyni střežil Filip Kohout, který za svá záda pustil jen jedinou z dvaatřiceti střel soupeře a velkou mírou se tak podílel na úspěchu Stadionu v české metropoli.

BAR2

HC Hvězda Praha - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 20. Hanžl (Ladman) - 15. Mynařík (Cornová), 30. Čapek (France), 35. Smola (Macel, Neudeker), 39. Neudeker, 58. Smola (France). Rozhodčí: - Vajda, Zeliska. Vyloučení: 2:4, navíc Ladman (HP) a Smola (L) 10 min. OT, navíc Adamec (HP) a Neudeker (L) neproměnili TS. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 40. Střely na branku: 32:39 (11:17, 10:12, 11:10). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5.

HC Hvězda Praha: Hrstka (Milec) - Adamec, Skorčík, Štíbr, Zíma, Koštoval, Krejžík - Venclíček, Jurda, Pérez, Vágner, Čermák, Hanžl, Lushnikov, Ladman, Marek, Škarda

HC Stadion Litoměřice: Kohout (Švejdová) - Čapek, France, Cornová, Domin, Hák, Vízner, Sluka R., Kříž - Neudeker, Smola, Macel - Mynařík, Čichovský, Landa - Klepetko, Krocker, Sarnovská - Bartoníček