Sobotní střet sousedů v tabulce skončil triumfem domácích kališníků, kterým se podařilo přetlačit litvínovské "béčko" těsně 4:3. Do vedení šli nejprve hosté – v sedmé minutě otevřel skóre Aul, o minutu později upravil stav na 0:2 Kovačič. Litoměřičtí se ale nevzdávali a v sedmnácté minutě bylo díky brankám Agáty Sarnovské a Jana Smoly vyrovnáno. Ve druhé třetině pak Stadion poslal do vedení Jakub Neudeker, těsně před jejím koncem pak náskok domácích na dvě branky rozšířil Jan Smola. Litvínovu se sice ještě povedlo utkání v poslední dvacetiminutovce zdramatizovat, vyrovnat však již bylo nad jeho síly.

17. kolo

4:3

2:2, 2:0, 0:1

HC Stadion Litoměřice - HC Verva Litvínov "B"

Branky a nahrávky: 17. Sarnovská (Klepetko), 17. Smola (Čapek), 30. Neudeker, 40. Smola (Neudeker, Čapek) - 7. Aul (Leitner, Kovačič), 8. Kovačič, 58. Kovačič (Kordanič). Rozhodčí: Kilián - Holada, Janda. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Střely na branku: 42:33 (20:15, 12:8, 10:10). Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:3.

HC Stadion Litoměřice: Kohout (Sluka J.) - Čapek, France, Domin, Kylíšek, Vízner, Kříž - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Macel, Mynařík - Krocker, Čichovský, Bartoníček - Klepetko, Sluka R., Sarnovská

HC Verva Litvínov "B": Haspra - Hoffmann, Kokény, Kratochvíl, Hodek, Matys - Aul, Boháč, Leitner, Rejl, Kovačič, Kordanič, Řehoř