Po nezdaru na domácím ledě s béčkem Chomutova nyní přišla další porážka – mladší dorostenci v neděli těsně padli na ledě Kralup nad Vltavou 3:4. V utkání dokonce dvakrát vedli – nejprve ve třinácté minutě, kdy skóre střetnutí otevřel Vojtěch Horešovský, a později na začátku druhé třetiny, kdy se po vyrovnaní prosadil Jakub Neudeker. Poté se ale domácí prosadili třikrát za sebou a kališníci tak museli dohánět dvobrankové manko, což se jim již nepodařilo. Čtyři minuty před koncem se sice prosadil Vojtěch France, další kotouč ale za kralupského Habarta hosté poslat nestačili.

16. kolo

4:3

1:1, 1:1, 2:1

HC Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 15. Šiška (Binko), 25. Suda (Kučera, Němec), 48. Šiška (Kučera, Štibran), 51. Richtr (Němec) - 13. Horešovský (Neudeker, Smola), 24. Neudeker (Čapek), 56. France (Smola). Rozhodčí: Machač - Kovačík, Holec. Vyloučení: 4:2. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 28:44 (5:12, 9:18, 14:14). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3.

HC Kralupy nad Vltavou: Habart (Horský) - Binko, Kučera, Šimůnek, Drozda, Pírek, Suda - Rambousek, Šmíd, Kitrell, Špaldoň, Kříž, Richtr, Štibran, Němec, Šmahel, Šiška, Souček

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Kohout) - Čapek, France, Domin, Hák, Cornová, Vahalík, Vízner, Kříž - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Macel, Mynařík - Krocker, Novotný, Bartoníček - Sluka R.