Na svatého Václava odcestoval mladší dorost k další bitvě do Kralup nad Vltavou, kde po brance domácího Němce v desáté minutě prohrával 0:1. Pak se ale zvládl dvakrát prosadit kališnický kanonýr Jan Smola, a vedení se rázem ocitlo na straně Litoměřic. Středočechům se ještě podařilo vyrovnat, avšak pět minut po začátku poslední periody znovu poslal Stadion do vedení Marek Čichovský. Kralupům se ale podařilo čtyři minuty před koncem srovnat a v nájezdech pak stav otočit.

4

4:3sn

1:1, 1:1, 1:1 - 1:0

HC Kralupy nad Vltavou - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 10. Němec (Sachr, Richtr), 32. Šiška, 56. Marek, 61. Marek - 15. Smola, 30. Smola, 45. Čichovský. Rozhodčí: Čáp, Hanžl. Vyloučení: 3:5, navíc Binko (K) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 28:29 (9:12, 11:12, 8:5). Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3 - 4:3.

HC Kralupy nad Vltavou: Horský (21. Habart) - Binko, Drozda, Hájek, Kučera, Liberda, Pírek, Šimůnek - Kittrell, Kříž, Marek - Němec, Rambousek, Sachr - Souček, Šiška, Šmíd - Špaldoň, Štibran, Richtr

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Švejdová) - Čapek, France, Hák, Hozák, Vízner, Cornová, Vahalík, Kříž - Horešovský, Smola, Neudeker - Landa, Čichovský, Macel - Klepetko, Krocker, Sarnovská - Novotný, Sluka R., Bartoníček