Na toto utkání budou chtít svěřenci Václava Rubeše velmi rychle zapomenout. Po bezbrankové první třetině se kališníci dostali do vedení po přesné trefě Zdeňka Fábryho, v posledním dějství se však stalo něco nevídaného – starší dorostenci obdrželi od Kadaně v průběhu třinácti minut hned osm branek, domů do Litoměřic se tak vraceli bez jediného bodu.

13. kolo

8:1

0:0, 0:1, 8:0

SK Trhači Kadaň - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 44. Baier (Bláha O., Záruba), 45. Záruba, 49. Záruba (Georgiev), 52. Baier (Bláha O., Záruba), 53. Baier, 54. Bláha O. (Záruba), 55. Sommer (Baier, Zeman), 57. Zeman (Novák) - 32. Fábry (Cerman, Čapek). Rozhodčí: Vyštejn - Kurtin, Folk. Vyloučení: 6:8. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 8:1.

SK Trhači Kadaň: Šebek (Kokrman) - Zeman, Novák, Kozelnický, Bláha M., Beseda - Georgiev, Baier, Bláha O., Kanický, Záruba, Vlk, Sommer, Hájek.

HC Stadion Litoměřice: Kuneš (Paťha) - Bacílek, Čapek, Kamp, Racek, Student - Cerman, Fábry, Hruška, Chňapko, Švalich, Tipán, Vaněk, Vokurka.