Litoměřice čekalo utkání na ledě silné Kadaně. První třetina byla z obou stran vyrovnána a příliš šancí diváci neviděli. Ve druhé dvacetiminutovce však domácí zabrali a začali Melicherčika ohrožovat ze všech pozic. Litoměřický brankář však s ledovým klidem svůj tým držel a skóre měnilo až ke konci druhého dějství. Při přesilové hře se k puku dostal Kafan a prostřelil vše, co mu stalo v cestě. Domácím se však vzapěti podařilo srovnat brankou Deveriho. V poslední třetině Kadaň neproměnila trestné střílení a Litoměřice přidali dvě branky, díky kterým ze hřiště soupeře vezou tři vítězné body.

48. kolo

1:3

0:0, 1:1, 0:2

SK Trhači Kadaň - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 0. Deveri (Andres) - 40. Kafan (Husák, Mrňa), 45. Gerhát (Kafan, Míka), 60. Mrňa (Gerhát). Rozhodčí: Doležal - Komárek, Krátký. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.

SK Trhači Kadaň: Kaššák - Szakal, Opalek, Pelc, Schmidt, Kolčava, Mazanec, Dostál - Jíra, Gajovský, Hafenrichter - Seman, Chlouba, Ton - Deveri, Hanták, Andres - Hammerbauer, Lehnert

HC Stadion Litoměřice: Melicherčík - Evan, Martinka, Husák, Míka, Žovinec, Drábek, Sobotka, Kolář - Novák, Hašek, Šinágl - Kafan, Gerhát, Mrňa - Žalčik, Rubeš, Antončík - Tvrzník, Slížek, Hlusička

Kadaňští nastoupili ve velmi osekané sestavě, do branky se postavil Jan Kaššák. První minuty zápasu poznamenalo množství vyloučení. Už ve 3. minutě hráli domácí minutovou přesilovou hru 5 proti 3, ale nedokázali ji využít. Hosté začali mít brzy herní převahu a ohrožovali Kaššákovu svatyni. V 8. minutě projel Mrňa domácí obranou a zastavil se až o beton domácího gólmana. V polovině třetiny se hra vyrovnala, ale větší příležitost jsme neviděli. Největší šanci první třetiny měl ve 13. minutě Lehnert, který sám před odkrytou brankou neuspěl. Minutu před koncem vzal vše do svých rukou Chlouba, objel tři hráče, ale brankáře nepřekonal.

Ani druhá třetina nenebídla hokej plný šancí. Domácí začali postupem času získávat převahu. První větší šanci přinesla až 28. minuta, když Hafenrichter nepřekonal Melicherčíka. O dvě minuty později nastřelil Gajovský tyč. Skóre se poprvé měnilo minutu před koncem. Nejdříve Kafan vymetl šibenici domácí branky. Dvacet sekund před koncem vyrovnal krásnou tečí pod břevno Deveri

Do třetí třetiny vstoupili aktivněji domácí, z branky se však radovali hosté. Gerhát se dokázal natlačit před branku a dostal puk za Kaššákova záda. Domácí byli jako opaření a hosté tak získali velkou převahu. Pět minut před koncem přišli dvě vyloučení pro domácí hráče a i konec nadějí na zvrat. Nepomohla ani hra bez brankáře, naopak 12 sekund před koncem přišlo zakázané uvolnění a v čase 59:55 Mrňa překonal ležícího Kaššáka a stanovil tak konečné skóre zápasu na 1:3.