Loučení se sezonou se Stadionu nevydařilo

Zveřejněno 27.02.2008 | Redakce
Poslední zápas sezony 2007/08 se hokejistům Stadionu Litoměřice vůbec nevydařil. V zápase 12. kola II. části druhé ligy svěřenci kouče Tvrzníka na ledě Tábora hned devětkrát inkasovali a nakonec prohráli 9:3. Po vyrovnané první třetině (1:1) domácí hokejisté hodně zabrali a během druhé dvacetiminutovky vstřelili tři góly. Ve velkém stylu pak pokračovali i v třetí části a díky pěti gólům hosty z Litoměřic hladce přehráli.
34. kolo, středa 27.2.2008

Tábor

Branky a nahrávky: 18. Žižka (Suchánek), 21. Heršálek (Chaloupka), 24. Ježek (Pechánek), 35. Kocar (Voříšek, Kupec), 41. Kupec (Heršálek, Voříšek), 42. Mrkvička (Gyori), 48. Kupec (Žižka, Škulina), 49. Mrkvička (Gyori, Pechánek), 50. Ježek - 16. Kuda (Horejsek, Svoboda D.), 51. Horejsek (Macaj), 55. Hanzl.

Tábor

Kučera - Chaloupka, Heršálek, Kanov, Karpíšek, Maryška, Suchánek, Škulina, Žižka - Ficek, Gyori, Ježek, Kocar, Kratochvíl, Kupec, Matušík, Mikeska, Mrkvička, Pechánek, Voříšek, Ševčík

Šembera (Koblischke) - Hillmich, Jakl, Kolbaba, Kuda, Macaj, Šindela - Gottfried, Hanzl, Horejsek, Janus, Kauschitz, Mišaga, Patzenhauer, Petrus, Svoboda D., Svoboda J. Tvrzník, Zámečník.