Příděl i od Jindřichova Hradce

Zveřejněno 13.02.2008 | Redakce
V 9. utkání 2.kola soutěže II. ligy Litoměřice hostili Jindřichův Hradec a nebyl to zápas, s kterým by jsme měli být spokojený. Zranění domácího hráče v úvodu zápasu a následná gólová nadílka během dvou třetin ubrala na hře. V poslední třetině byla snaha o vyrovnání hry, ale vysoký brankový rozdíl se nepovedlo ani jen znížit . Litoměřice prohráli 2:8.
31. kolo, středa 13.2.2008

Jindřichův Hradec

Branky a nahrávky: 36. Horejsek (bez asistence), 56. Patzenhauer (Svoboda) - 14. Šťastný (Ton), 18. Freiberg (bez asistence), 22. Dvořák (Freiberg), 23. Mikš (Novotný), 27. Dvořák (Freiberg), 30. Šťastný, (Cmunt J., Cikán), 31. Mikš (Novotný, Palubjak), 54. Mazanec (Ton). Rozhodčí: Neťuka - Hynčica, Kebrle. Vyloučení: 5:7, navíc Zámečník (LTM), Ištvánik Mar. (JHR) a Dolina (JHR) 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 320. Střely na branku: 11:41. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:8, 2:8.

Dědek - Macaj, Opluštil, Kuda, Šindela, Jakl, Hillmich, Kolbaba, Kauschitz, Bacovský, Svoboda, Patzenhauer, Gottfried, Zámečník, Hanzl, Horejsek, Mišaga, Petrus.

Jindřichův Hradec

Kubeš, od 32. Melišík - Klíma, Cikán, Všetečka, Chmel, Palubjak, Vachulka, od 41. min. Ištvánik Mar. - Šťastný, Cmunt J., Ton - Dolina, Dvořák, Freiberg - Mazanec, Mikš, Novotný, od 21. min. Ištvánik Mich.

Ohlasy po utkání

Trenér Litoměřic: Pro náš výkon nemám vysvětlení, byl to jasně nejhorší letošní výkon, chtěl bych se jen omluvit fanouškům, náš výkon neměl s druhou ligou nic společného, měřítko snesl jen brankář Dědek. Tyto zápasy dávají signály, s kým můžeme počítat pro příští sezonu a s kým ne. Je pravda, že nám trochu docházejí síly, v létě jsme skoro netrénovali a připravovali se na krajský přebor, ale to nemůže být omluva pro tento zápas.