Další galapředstavení Vlastimila Patzenhauera

Zveřejněno 05.12.2007 | Redakce
Zápas 17. kola druhé ligy přinesl divokou přestřelku mezi Jabloncem a Litoměřicemi. Hráči Stadionu se rychle oklepali ze dvou předešlých porážek a vyhráli na ledě Vlků vysoko 3:9. Velký zápas odehrál opět veterán Vlastimil Patzenhauer, který se na výhře podílel čtyřmi góly.
17. kolo, středa 5.12.2007

Jablonec nad Nisou

Branky a nahrávky: 25.Šulc (Pabiška), 47.Bárta, 58.Šesták (Chládek) - 6. Tvrzník (Kolbaba), 11. Patzenhauer, 13. Patzenhauer (Gottfried, Kuda), 18. Petrus (Zámečník), 18. Patzenhauer, 29 Patzenhauer (Hanzl), 30. Mišaga (Slipčenko), 42. Svoboda D., 50. Svoboda J. (Tvrzník).

Jablonec nad Nisou

Kraus (Kysilka) - Ulrych Špak, Bém Mrkvička, Chládek Duda - Pabiška, Divíšek, Šulc - Nevyhoštěný, Bárta, Šesták - Zeman, Malinský Svoboda - Burkoň, Marnota, Lepka

Slipčenko( 50. Šembera)- Macaj, Kuda, Kolbaba, Šindela, Jakl, Hillmich, Strycharz, Hanzl, Patzenhauer, Gottfried, Mišaga, Svoboda J., Tvrzník, Zámečník, Svoboda D., Petrus, Polák

Ohlasy po utkání

Trenér Litoměřic: Samozřejmě po takovém zápase musíme být spokojeni, protože Jablonec je kvalitní mužstvo, přijeli jsme s respektem, a před zápasem bychom určitě brali každý bod. Ale dobře jsme se připravili na extrémně malé hřiště, vyšel nám začátek, dobře zachytali golmani, naopak domácím brankářům se příliš nedařilo. Jsem rád, že se střelecky prosadili všechny tři pětky, dařilo se nám v oslabeních i přesilovkách, ale určitě nechceme aby došlo k nějakému velkému uspokojení, je před námi ještě hodně zápasů, a doufám že podobný výkon zopakujeme už v tom nejbližším, v neděli doma s Řisuty. Obvykle jednotlivce nehodnotím, ale v Jablonci nás podržel brankář Slipčenko, který si připsal i asistenci na jeden z gólů, a střelecky se dařilo Patzenhauerovi, autorovi čtyř branek, pochvalu ale zaslouží všichni.