Vysoká porážka na ledě Klatov

Zveřejněno 25.11.2007 | Redakce
Tvrdou lekci z produktivity dostali hokejisté Stadionu Litoměřice, kteří na ladě Klatov hned devětkrát inkasovali a nakonec prohráli vysoko 1:9. "Utkání jsme začali celkem dobře, bohužel domácí dali branku z první střely a celý zápas nám ukazovali jak vypadá dobrá produktivita," řekl po zápase kouč Tvrzník.
15. kolo, neděle 25.11.2007

Klatovy

Branky a nahrávky: 3. Kepl (Kalafut), 8. Horník (Kuželík), 16. Heřmánek (Ceperko), 29. Čuban (Geltner), 36. Dorňák (Geltner), 37. Mužík (Kuna, Holý), 51. Dvořák (Heřmánek), 53. Horník (Holý, Hobl), 53. Čuban (Dorňák) - 41. Kuda (Gottfried). Rozhodčí: Svoboda - Jelínek, Šmíd. Vyloučení: 8:9, navíc Černý (KLT) 2+10 naražení zezadu. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 485. Střely na branku: 40:25. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 9:1.

Klatovy

Štelmach, (Tvrdík) - Kepl, Vondryska, Černý, Čuban, Geltner, Setikovský, Mužík, Holý, Kalafut, Horník, Klaus, Kuželík, Hobl, Pericat, Holub, Heřmánek, Kuna, Dorňák, Ceperko, Dvořák

Koblischke, 21. Šembera - Šindela, Stryharz, Kuda, Jakl, Hillmich, Kolbaba, Macaj, Tvrzník, Svoboda J., Patzenhauer, Gottfried, Zámečník, Hanzl, Mišaga, Svoboda D., Petrus, Horejsek, Veverka, Nedorost

Ohlasy po utkání

Trnér Litoměřic: Utkání jsme začali celkem dobře, bohužel domácí dali branku z první střely a celý zápas nám ukazovali jak vypadá dobrá produktivita. Mrzí mě, že my jsme po čtvrtém góle v polovině zápasu rezignovali a nechali si dát 9 gólů, což trochu degraduje naše poslední výkony. Doufám, že to byla ta správná facka, která některé hráče vrátí zpátky na zem, po posledních výhrách si zřejmě mysleli , že to půjde samo, ale bez stoprocentního nasazení v tréninku i zápase, to prostě nepůjde. Teď nás čekají Rokycany, vedoucí celek tabulky, uděláme změny v sestavě a doufám, že doma opět předvedeme pěkný hokej.