Divoká přestřelka se Sokolovem

Zveřejněno 04.11.2007 | Redakce
Hned třináct branek viděli příchozí fanoušci na zápase Stadionu s Baníkem Sokolov. Domácí Litoměřice vedly po dvou třetinách již 6:3, přesto se v samém závěru strachovaly o výhru.
11. kolo, neděle 4.11.2007

Sokolov

Branky a nahrávky: 5. Zámečník (Patzenhauer, Kuda), 9. Gottfried (Zámečník, Januš), 18. Svoboda (Patzenhauer), 19. Tvrzník (Nedorost), 31. Tvrzník (Kuda), 40. Janus (Patzenhauer), 54. Gottfried (Svoboda) - 14. Polesný (Veverka), 25. Sopr (Dobřemysl, Jor), 32. Kukla, 42. Děkan (Soukup), 46. Polesný (Veverka), 56. Polesný (Veverka, Nerad). Rozhodčí: Štěpán – Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení: 9:13, navíc Kukla 5.minut + do konce utkání. Využití: 4:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 300.

Volke - Šembera, Strycharz, Kuda, Opluštil, Jakl, Kolbaba, Macaj, Svoboda, Tvrzník, Janus, Gottfried, Patzenhauer, Zámečník, Svoboda Dalibor, Horejsek, Petrus, Nedorost

Sokolov

Schafhauser (19. Závorka) - Nerad, Loskot, Pech, Děkan, Diblík, Pavlas, Ozom - Polesný, Veverka, Kukla, Dobřemysl, Sopr, Jor, Vrba, Formánek, Soukup, Kašpar, Eismann, Nový, Mudra

Ohlasy po utkání

Trenér Litoměřic: Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, což se potvrdilo. Měli jsme dobrý vstup do utkání, vyšly nám přesilovky, na které jsme se v týdnu zaměřili, ale bohužel stále děláme chyby v obraně. Věřili jsme, že když jsme udrželi tří brankové vedení po 2. třetině, že zápas v klidu dohrajeme. Ale bohužel jsme soupeře vlastními chybami dostali zpátky do zápasu a měli strach o výsledek až do konce zápasu. Šest inkasovaných gólů na domácím ledě je hodně, ale konečně jsme byli produktivní v útoku a to rozhodlo. Teď nás čeká velice důležitý zápas doma se Slaným, tak doufáme, že nás diváci přijdou povzbudit stejně jako v dnešním zápase.