Z jihu Čech bez bodu i vstřeleného gólu

Zveřejněno 27.11.2008 | Michal Sabó
Litoměřičtí nedokázali potvrdit svůj dobrý výkon z utkání proti Děčínu a podlehli Táboru 0:4. Osud zápasu předznamenaly dva rychlé góly domácích během třinácti vteřin hned v první minutě. Ve zbytku střetnutí se Stadion přinejmenším herně vyrovnal svému soupeři, ale na víc se už hráči nezmohli. Naopak inkasovali ještě dvakrát a odjeli domů s prázdnou.
17. kolo, středa 26.11.2008, 18:00

Tábor

DOMÁCÍ

4:0

(2:0, 0:0, 2:0)

Litoměřice

HOSTÉ
Branky a nahrávky: - 1. Kupec (Kocar, Mařík), 1. Mácha (Matušík), 42. Matušík (Kanov), 60. Kupec (Zíb). Rozhodčí: Horák - Novák, Žemlička . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: 560. Střely na branku: .
 

Reportáž

Utkání nezačalo pro mužstvo Litoměřic příliš šťastně. Branky ve 31. a 44. vteřině nebyly zrovna to, co si Severočeši předsevzali. Mimo tohoto začátku však byli Táboru vyrovnanými soupeři. Druhou třetinu dokonce přežili bez jediné obdržené branky, ovšem sami také nedokázali vstřelit žádný gól. V závěrečné dvacetiminutovce se hrálo opět podle domácích, kteří si vítězství pojistili dalšími dvěma zásahy a tři body tak zůstaly na jihu Čech.
 

Fotogalerie

 
Všechny fotografie »