Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga sever/střed | 2.liga jih/východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

29 15.01.2019 Třinec K. Vary 4:3p
35 13.01.2019 Chomutov Ml. Boleslav 3:5
35 13.01.2019 Hr. Králové Liberec 3:1
35 13.01.2019 Zlín Pardubice 5:1
35 13.01.2019 Vítkovice K. Vary 4:1
35 13.01.2019 Olomouc Plzeň 0:4
35 13.01.2019 Kometa Litvínov 3:5
35 13.01.2019 Třinec Sparta 2:1
34 12.01.2019 Vítkovice Třinec 3:2
34 11.01.2019 Litvínov Hr. Králové 1:2
34 11.01.2019 Plzeň Ml. Boleslav 2:3p
34 11.01.2019 Kometa K. Vary 3:1
34 11.01.2019 Liberec Olomouc 5:1
34 11.01.2019 Pardubice Chomutov 2:3sn
34 11.01.2019 Sparta Zlín 3:2
40 09.01.2019 Vítkovice Pardubice 4:1
42 08.01.2019 Kometa Olomouc 4:3sn
33 06.01.2019 Třinec Litvínov 4:1
33 06.01.2019 Chomutov Vítkovice 4:2
33 06.01.2019 Zlín Plzeň 2:3p
33 06.01.2019 K. Vary Liberec 2:3sn
33 06.01.2019 Ml. Boleslav Pardubice 1:0
33 06.01.2019 Olomouc Sparta 0:3
33 06.01.2019 Kometa Hr. Králové 4:5sn
32 05.01.2019 Liberec Ml. Boleslav 4:1
32 04.01.2019 Vítkovice Zlín 6:1
32 04.01.2019 Plzeň Pardubice 11:1
32 04.01.2019 Litvínov Olomouc 1:4
32 04.01.2019 Hr. Králové K. Vary 3:2
32 04.01.2019 Kometa Třinec 4:1
32 02.01.2019 Sparta Chomutov 3:4
31 30.12.2018 Sparta Ml. Boleslav 1:0
31 30.12.2018 Zlín Liberec 2:4
31 30.12.2018 Chomutov Plzeň 2:3
31 30.12.2018 Olomouc Vítkovice 2:5
31 30.12.2018 Pardubice Kometa 1:4
31 30.12.2018 K. Vary Litvínov 2:3
30 29.12.2018 Hr. Králové Olomouc 1:0
30 28.12.2018 Vítkovice Plzeň 2:1
30 28.12.2018 Litvínov Chomutov 0:1
30 28.12.2018 K. Vary Zlín 4:3sn
30 28.12.2018 Kometa Ml. Boleslav 0:2
30 28.12.2018 Sparta Pardubice 1:3
29 26.12.2018 Chomutov Liberec 2:4
29 26.12.2018 Zlín Hr. Králové 6:4
29 26.12.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
29 26.12.2018 Plzeň Sparta 5:2
29 26.12.2018 Pardubice Litvínov 2:3
29 26.12.2018 Olomouc Kometa 4:5p
28 21.12.2018 Třinec Olomouc 4:2
28 21.12.2018 K. Vary Ml. Boleslav 1:3
28 21.12.2018 Litvínov Zlín 5:3
28 21.12.2018 Vítkovice Sparta 4:2
28 21.12.2018 Kometa Plzeň 3:2
28 21.12.2018 Liberec Pardubice 3:1
28 21.12.2018 Hr. Králové Chomutov 5:0
27 19.12.2018 Ml. Boleslav Litvínov 5:2
27 19.12.2018 Plzeň Liberec 7:3
27 19.12.2018 Zlín Třinec 2:3p
27 19.12.2018 Pardubice Vítkovice 2:5
27 18.12.2018 Chomutov Kometa 6:4
26 09.12.2018 Zlín Kometa 1:4
26 09.12.2018 Chomutov Olomouc 4:3sn
26 09.12.2018 Liberec Sparta 4:1
26 09.12.2018 Ml. Boleslav Třinec 1:4
26 09.12.2018 Vítkovice Litvínov 0:3
26 09.12.2018 Plzeň K. Vary 6:3
26 09.12.2018 Pardubice Hr. Králové 1:4
25 07.12.2018 Třinec Chomutov 4:1
25 07.12.2018 K. Vary Pardubice 4:3
25 07.12.2018 Litvínov Plzeň 1:2sn
25 07.12.2018 Liberec Vítkovice 4:0
25 07.12.2018 Olomouc Zlín 2:1
25 07.12.2018 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:1p
25 06.12.2018 Kometa Sparta 3:4p
42 04.12.2018 Vítkovice Ml. Boleslav 2:3
31 04.12.2018 Hr. Králové Třinec 4:2
24 02.12.2018 Liberec Kometa 5:2
24 02.12.2018 Pardubice Olomouc 1:4
24 02.12.2018 Chomutov K. Vary 1:3
24 02.12.2018 Ml. Boleslav Zlín 2:3
24 02.12.2018 Vítkovice Hr. Králové 4:5sn
24 02.12.2018 Plzeň Třinec 1:4
23 01.12.2018 K. Vary Sparta 1:3
23 30.11.2018 Litvínov Liberec 6:2
23 30.11.2018 Zlín Chomutov 3:2sn
23 30.11.2018 Olomouc Ml. Boleslav 3:2
23 30.11.2018 Hr. Králové Plzeň 2:4
23 30.11.2018 Kometa Vítkovice 3:2
23 29.11.2018 Třinec Pardubice 4:1
16 28.11.2018 Kometa Olomouc 2:3
22 27.11.2018 Pardubice Zlín 1:5
22 25.11.2018 Sparta Třinec 1:3
22 25.11.2018 K. Vary Vítkovice 2:3
22 25.11.2018 Ml. Boleslav Chomutov 3:1
22 25.11.2018 Liberec Hr. Králové 4:3p
22 25.11.2018 Plzeň Olomouc 1:2sn
22 25.11.2018 Litvínov Kometa 2:3
21 24.11.2018 K. Vary Kometa 5:4
21 23.11.2018 Třinec Vítkovice 3:0
21 23.11.2018 Chomutov Pardubice 6:1
21 23.11.2018 Ml. Boleslav Plzeň 0:1
21 23.11.2018 Zlín Sparta 0:4
21 23.11.2018 Hr. Králové Litvínov 3:2
21 23.11.2018 Olomouc Liberec 3:2sn
18 20.11.2018 Třinec Hr. Králové 3:1
18 20.11.2018 Vítkovice Olomouc 4:1
20 18.11.2018 Sparta Olomouc 4:6
20 18.11.2018 Liberec K. Vary 4:1
20 18.11.2018 Vítkovice Chomutov 4:2
20 18.11.2018 Plzeň Zlín 1:2
20 18.11.2018 Hr. Králové Kometa 6:3
20 18.11.2018 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
20 17.11.2018 Třinec Litvínov 4:2
19 16.11.2018 Třinec Kometa 4:3p
19 16.11.2018 Chomutov Sparta 5:0
19 16.11.2018 Zlín Vítkovice 3:0
19 16.11.2018 Ml. Boleslav Liberec 5:2
19 16.11.2018 K. Vary Hr. Králové 3:2sn
19 16.11.2018 Pardubice Plzeň 2:3sn
19 16.11.2018 Olomouc Litvínov 3:1
18 14.11.2018 Liberec Zlín 5:3
18 14.11.2018 Litvínov K. Vary 7:2
18 14.11.2018 Kometa Pardubice 2:0
18 14.11.2018 Sparta Ml. Boleslav 3:5
17 04.11.2018 Třinec Liberec 5:3
17 04.11.2018 Zlín K. Vary 1:4
17 04.11.2018 Chomutov Litvínov 1:2p
17 04.11.2018 Ml. Boleslav Kometa 2:1
17 04.11.2018 Pardubice Sparta 4:5p
17 04.11.2018 Olomouc Hr. Králové 3:1
17 04.11.2018 Plzeň Vítkovice 2:3sn
16 03.11.2018 Litvínov Pardubice 3:4
16 02.11.2018 Třinec K. Vary 2:1
16 02.11.2018 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
16 02.11.2018 Liberec Chomutov 2:1
16 02.11.2018 Hr. Králové Zlín 4:2
15 31.10.2018 Sparta Vítkovice 1:4
15 30.10.2018 Zlín Litvínov 5:2
15 30.10.2018 Plzeň Kometa 2:4
15 30.10.2018 Ml. Boleslav K. Vary 0:1
15 30.10.2018 Chomutov Hr. Králové 3:4p
15 30.10.2018 Olomouc Třinec 3:6
14 28.10.2018 Třinec Zlín 1:2sn
14 28.10.2018 K. Vary Olomouc 5:0
14 28.10.2018 Vítkovice Pardubice 3:1
14 28.10.2018 Liberec Plzeň 3:0
14 28.10.2018 Kometa Chomutov 3:1
14 28.10.2018 Litvínov Ml. Boleslav 0:3
14 28.10.2018 Hr. Králové Sparta 2:3
13 27.10.2018 Liberec Sparta 4:5p
13 26.10.2018 Třinec Ml. Boleslav 4:1
13 26.10.2018 Litvínov Vítkovice 1:0
13 26.10.2018 K. Vary Plzeň 3:1
13 26.10.2018 Olomouc Chomutov 2:3
13 26.10.2018 Hr. Králové Pardubice 4:6
13 24.10.2018 Kometa Zlín 3:2sn
24 23.10.2018 Sparta Litvínov 1:2
12 21.10.2018 Sparta Kometa 4:2
12 21.10.2018 Zlín Olomouc 4:0
12 21.10.2018 Chomutov Třinec 2:3
12 21.10.2018 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
12 21.10.2018 Plzeň Litvínov 4:1
12 21.10.2018 Pardubice K. Vary 1:7
12 21.10.2018 Vítkovice Liberec 6:4
11 20.10.2018 Litvínov Sparta 0:2
11 19.10.2018 Třinec Plzeň 2:3
11 19.10.2018 K. Vary Chomutov 6:3
11 19.10.2018 Zlín Ml. Boleslav 5:3
11 19.10.2018 Olomouc Pardubice 4:2
11 19.10.2018 Kometa Liberec 2:5
11 19.10.2018 Hr. Králové Vítkovice 4:1
10 14.10.2018 Chomutov Zlín 3:1
10 14.10.2018 Ml. Boleslav Olomouc 1:2
10 14.10.2018 Liberec Litvínov 5:0
10 14.10.2018 Vítkovice Kometa 3:4sn
10 14.10.2018 Plzeň Hr. Králové 2:1sn
10 13.10.2018 Třinec Pardubice 6:1
9 12.10.2018 Chomutov Ml. Boleslav 3:2
9 12.10.2018 Třinec Sparta 4:5sn
9 12.10.2018 K. Vary Vítkovice 5:2
9 12.10.2018 Kometa Litvínov 3:1
9 12.10.2018 Olomouc Plzeň 3:1
9 12.10.2018 Hr. Králové Liberec 3:2p
9 10.10.2018 Zlín Pardubice 6:1
10 09.10.2018 Sparta K. Vary 5:2
8 07.10.2018 Sparta Zlín 1:5
8 07.10.2018 Litvínov Hr. Králové 2:1
8 07.10.2018 Pardubice Chomutov 5:3
8 07.10.2018 Kometa K. Vary 5:3
8 07.10.2018 Třinec Vítkovice 4:2
8 07.10.2018 Plzeň Ml. Boleslav 5:1
8 06.10.2018 Liberec Olomouc 4:3p
7 05.10.2018 K. Vary Liberec 2:3
7 05.10.2018 Chomutov Vítkovice 2:3
7 05.10.2018 Litvínov Třinec 0:2
7 05.10.2018 Ml. Boleslav Pardubice 4:2
7 05.10.2018 Zlín Plzeň 3:5
7 05.10.2018 Hr. Králové Kometa 4:2
7 05.10.2018 Olomouc Sparta 2:4
15 02.10.2018 Pardubice Liberec 4:1
6 02.10.2018 Vítkovice Zlín 3:0
6 30.09.2018 Sparta Chomutov 4:1
6 30.09.2018 Liberec Ml. Boleslav 8:3
6 30.09.2018 Plzeň Pardubice 2:3p
6 30.09.2018 Hr. Králové K. Vary 4:2
6 30.09.2018 Litvínov Olomouc 2:1
6 30.09.2018 Kometa Třinec 2:1
5 29.09.2018 Pardubice Kometa 3:2sn
5 28.09.2018 Ml. Boleslav Sparta 3:1
5 28.09.2018 Chomutov Plzeň 2:9
5 28.09.2018 Olomouc Vítkovice 2:0
5 28.09.2018 Zlín Liberec 2:7
5 28.09.2018 K. Vary Litvínov 3:4p
5 28.09.2018 Hr. Králové Třinec 2:0
27 25.09.2018 Sparta Hr. Králové 1:2p
4 23.09.2018 Sparta Pardubice 4:1
4 23.09.2018 K. Vary Zlín 2:4
4 23.09.2018 Vítkovice Plzeň 1:2p
4 23.09.2018 Liberec Třinec 4:1
4 23.09.2018 Hr. Králové Olomouc 4:1
4 23.09.2018 Kometa Ml. Boleslav 0:2
4 23.09.2018 Litvínov Chomutov 4:1
3 22.09.2018 Olomouc Kometa 1:2sn
3 21.09.2018 Chomutov Liberec 1:3
3 21.09.2018 Plzeň Sparta 2:3p
3 21.09.2018 Ml. Boleslav Vítkovice 1:3
3 21.09.2018 K. Vary Třinec 0:2
3 21.09.2018 Pardubice Litvínov 2:6
3 20.09.2018 Zlín Hr. Králové 1:2
2 16.09.2018 Liberec Pardubice 0:2
2 16.09.2018 Třinec Olomouc 2:3
2 16.09.2018 K. Vary Ml. Boleslav 4:0
2 16.09.2018 Hr. Králové Chomutov 3:2
2 16.09.2018 Kometa Plzeň 3:2
2 16.09.2018 Litvínov Zlín 5:2
2 16.09.2018 Vítkovice Sparta 3:2
1 15.09.2018 Chomutov Kometa 2:4
1 14.09.2018 Plzeň Liberec 4:0
1 14.09.2018 Ml. Boleslav Litvínov 3:4
1 14.09.2018 Zlín Třinec 4:2
1 14.09.2018 Pardubice Vítkovice 1:2
1 14.09.2018 Olomouc K. Vary 4:1
1 14.09.2018 Sparta Hr. Králové 4:0

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:04x
2:03x
2:19x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:04x
3:114x
3:212x
3:2pp1x
3:2sn5x
4:05x
4:122x
4:214x
4:31x
4:3pp4x
4:3sn3x
5:04x
5:13x
5:28x
5:36x
5:41x
6:14x
6:21x
6:33x
6:43x
7:21x
7:31x
8:31x
11:11x
0:13x
0:26x
0:33x
0:42x
1:27x
1:2pp3x
1:2sn4x
1:37x
1:49x
1:52x
1:71x
2:315x
2:3pp5x
2:3sn4x
2:47x
2:53x
2:61x
2:71x
2:91x
3:43x
3:4pp3x
3:4sn1x
3:54x
3:61x
4:5pp3x
4:5sn3x
4:62x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.