Ptejte se: Petr Zuziak #18

Ptejte se útočníka "A" týmu Petra Zuziaka. Otázky můžete pokládat až do 15. 3. 2009

Pokládejte smysluplné otázky. Upozorňujeme, že nevhodné a urážející příspěvky budou smazány!

Další stránky
12»
fanošek | 18.2.2009, 09:46
 
Ahoj, jak jsi spokojen v novém působišti a jak by si zhodnotil svoje výkony?

Odpověď:
Ahoj. V novém působišti jsem spokojený. Teď bylo i několik zápasů, které jsme zvládli a dařilo se nám. Doufám, že to tak půjde i v příštích zápasech. Na druhou stranu, myslím, že vždy je co zlepšovat a na čem pracovat, což platí i o mých výkonech. Určitě by se našly zápasy, kdy jsem nebyl spokojen se svým výkonem, každý zápas je jiný a někdy se daří více, někdy méně. Ale věřím, že to bude lepší a lepší, i když nás čekají ještě náročné zápasy, a probojujeme se co nejvýš.
kladynko david.lisec@seznam.cz | 15.2.2009, 13:03
 
cau zuzi.pro nas klub hcr si udelal velky kus prace a za to ti cely fan klub je vdecny.ale to ze si to zabalil jako jeden z prvnich a jeste jako kapitan to je hlavny duvod proc jsme na tebe kricely.ja vim proc si odesel a nebudu tady psat duvody.to se nehodi,takze vam preju v play off hodne stesti a drzte se.kladynko

Odpověď:
Čau. Myslím, že z vašeho pohledu to vypadá jednoduše a zkresleně, než to doopravdy bylo. Řekl bych, že jsem měl důvod odejít ještě daleko dříve, než se k tomu přidal druhý zádrhel. Přesto jsem to nezabalil, zůstal a hrál až do Vánoc. Po Novém roce jsem se však už rozhodl odejít z Roudnice. Než z někoho uděláte krysu, zjistěte si jak to je!
nikča | 10.2.2009, 15:00
 
Ahoj, všichni se ptaj na hokej, tak já se zeptám na tvoje záliby, práci(školu), přítelkyni? díky za odpověď

Odpověď:
Ahoj. Dobrá, tak z jiného soudku než je hokej. Samozřejmě se věnuju i dalším sportům, pokud zbyde čas. Také si rád zajdu na ryby, nebo se psy. A jinak dělám školu v Praze. A nebudu napínat, přítelkyni nemám.
Katie katie.kats@seznam.cz | 9.2.2009, 15:10
 
Ahoj, je dobře že jsi odešel z Roudnice. Dle mého názoru je jeden tým na okres co hraje II.ligu tak akorát. Víc se nedá zvládnout. Je dobře, že náš okres hájí a hájit budou Litoměřice. Fandim ti a ať dojdeš s týmem v play-off co nejdál. Koho by sis přál jako soupeře do play-off? A jaký je cíl pro play-off? Kam až chcete dojít? Děkuji

Odpověď:
Ahoj, dík, jsem rád, že fandíš. Určitě je naším cílem play-off. Ne jen si zahrát, ale dostat se co možná nejdál. "Vysněného" soupeře nemám :o) Samozřejmě, že bychom se chtěli ještě posunout výš v tabulce, což by mohla být lepší pozice pro play-off. Ale myslím, že hrát se dá s každým, to záleží na nás jak se s tím poperem. Měj se.
keltos31 | 9.2.2009, 11:09
 
Ahoj Petřem, gratuluju k vítězství a k výkonu proti RCI. Trochu mě pobouřili roudničtí fanoušci, když několikrát o zápas křičeli "Zuziak ven"... Slyšel si je? A jak si to nes od roudnických fanoušků. Ptz když si tam hrál a dělal jim kapitána tak tě museli vynášet. Ale pak si dal goal a my LitoFans začali skandovat tvé jméno, aby sme tě potěšili, ptz slyšet RCE fanoušky jak na tebe řvou je tragické...

Odpověď:
Čaues, díky moc. Něco jsem zaslechl, ale nevím koho tím mysleli, na stadióně bylo víc Zuziaků :o)) Jo, slyšel jsem je, ale při zápase jsem je nijak zvlášť nevnímal. Kdyby radši tak hlasitě a sborově fandili svému týmu, udělali by líp "věrní fanoušci". Díky vám, bylo to super, že jste jim to natřeli a parádně je utnuli, potěšilo mě to. Ještě jednou díky za to a za celou atmosféru, bylo to skvělý.
jiji | 8.2.2009, 10:58
 
proč si odešel z Roudnice?

Odpověď:
V Roudnici jsem strávil tři sezóny, pomohl vybojovat postup do 2.ligy, další ročník odehrál a jak se říká, změna je život. Pro odchod jsem měl jisté důvody, které se vynořili během sezóny a které bych tu nechtěl rozvádět. Ale rozhodně jsem neodešel z důvodu toho, že Roudnice byla a je na neuspokojivé 19. příčce v tabulce.
martan | 7.2.2009, 09:33
 
Četl jsem v nějakém rozhovoru s trenérem Tvrzníkem, že tě lanařili do Litoměřic již před touto sezonou, proč jsi se rozhodl začít sezonu v Roudnici?

Odpověď:
Ano, je to pravda, před sezónou jsem o tom uvažoval, ale nakonec jsem se rozhodl pokračovat v Roudnici. Ještě jsem se necítil na změnu působiště a byl jsem předběžně domluven na dalším působení v Roudnici. Ale asi mě to stejně táhlo "domů" :o)
Jan Brkoslav brkoslav2@seznam.cz | 7.2.2009, 05:34
 
máš občas tyky neco jiného než hokej dokáže tse uvolnit po vyhranem zapasu ja i když vyhrajem tak proste myslim jestli jsem neudellal chybu a to hraju fotbal a coty
2. otázkacaw hele cosi mislíš o Antošovi ty je to kámoš nebo ne

Odpověď:
Ahoj, samozřejmě, že nejsem na hokeji celý den. Uvolnění po treninku, nebo zápase musí být, ať je to fotbal nebo hokej. A pokud jde o chyby, ty dělá každý. Taky si někdy po zápase říkám, co jsem měl udělat líp, vždy je co zlepšovat.
Milan s námi začal trénovat a myslím, že zapadl do party a určitě nám pomůže, není problém.
Tomáš N. tom1.nov@seznam.cz | 5.2.2009, 21:17
 
Jak moc špatně na tom HC Roudnice je? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Myslím, že očekávali lepší výsledky než jaké je jejich dosavadní postavení v tabulce. Ale mně nepřísluší říkat o Roudnici jestli na tom je, nebo není špatně. Mám dojem, že nedávno také posílili o pár nových hráčů a určitě nikomu nedají nic zadarmo. V neděli to rozhodně nebude nic jednoduchého.
lmichal lmichal@seznam.cz | 5.2.2009, 13:27
 
Zdravim, jak se tesite na nedelni derby. Jsem presvedcen ze Vas vykon bude na 120 procent. Dekuji za odpoved lmichal

Odpověď:
Taky zdravím. Těším, jak říkám, derby má vždy výbornou atmosféru a je to boj, nebude to nic jednoduchého. Samozřejmě, že se budu snažit podat co nejlepší výkon jako v každém zápase. O to víc, když je to derby, chceme vyhrát.
Další stránky
12»