Ptejte se: #8 Martin Šnajdr

Do 31. 3. 2010 pokládejte otázky útočníkovi Martinu Šnajdrovi.

Pokládejte smysluplné otázky. Upozorňujeme, že nevhodné a urážející příspěvky budou smazány!

Pavla | 29.3.2010, 10:08
 
Ahoj Martine,všiml sis,že začaly chodit fandit do vašeho fanklubu i hezký,mladý holky?Stačíš si třeba během střídání všimat i holek,nebo je zápas -zápas a nic jinýho v tu chvíli neexistuje???Díky.

Odpověď:
Ahoj, abych se přiznal, tak do hlediště během zápasu skoro nekoukám, spíše se soustředím na hru na ledě. Jediná mladá holka, které si během zápasu všimnu, je naše fotografka Míša :-))
snow snow1969@seznam.cz | 25.3.2010, 21:54
 
Martine jste ve finále jaké jsou tvoje pocity ze série s Klatovama a s Kláštercem a myslíte na postup do I.ligy?

Odpověď:
Ze série s Klatovy mám pocit, že se ukázalo, že máme psychicky velmi silný tým. I když jsme neměli moc štěstí, tak jsme se z toho nesložili a naopak dřeli ještě víc. Sérii s Kláštercem nemohu hodnotit, protože jsem ani jeden zápas nehrál. O postupu do první ligy nějak nepřemýšlime, ale určitě každý v týmu chce tohoto úspěchu dosáhnout.
rumcajs smitke@seznam.cz | 25.3.2010, 14:36
 
ahoj martine,co rikas na to, ze ti fanousci polozili jen 5 otazek a z toho 2 byly od kamaradu???s pozdravem V+T

Odpověď:
Ahoj Víťo a Tomáši, co bych na to asi tak mohl říct :-) Každý nemůže být tak oblíbený jako vy dva :-P
wayne | 13.3.2010, 20:48
 
Ahoj, co jsi říkal závěru zápasu v Klatovech? Jak se potom cítí, takhle okradené mužstvo?

Odpověď:
Rozhodně to není nic příjemného, ale v play off se na to nesmí myslet a další zápas do toho dát zase všechno. Minulost se nedá změnit.
snow snow1969@seznam.cz | 5.3.2010, 07:46
 
Martine chi se zeptat jak by jsi zhodnotil letošní sezonu a jestli chceš hrát za Litoměřice i příští sezonu?

Odpověď:
Myslím si, že letošní sezona je docela povedená, ale stále ještě není u konce a rád bych ji měl co nejdelší :-) Rád bych hrál za Litoměřice příští sezonu, je tu dobrá parta a zahrát si v Kalich aréně je velké lákadlo :-)
Daniel Rudolf Ruda.net | 4.3.2010, 19:17
 
Ahoj ja bych se chtel zeptat jestli by si mi dal po sezone drej ty si muj oblibeny hrac jako malej jsem ti fandil a to i ted dekuju muciku prosimvas nemazte to ja chci jenom si s tebou popovidat a ten dres klidne ho od tebe koupim ale nebude stat hodne doufam no ale on je vzacny dekuji za odpoved tvuj dandas rudas bydlim v LTM jezdim do lovosic :)

Odpověď:
Ahoj, dres ti po sezoně bohužel dát nemůžu, protože ho musím po sezoně vrátit. To mě moc těší, že jsem tvůj oblíbený hráč :-) Měj se hezky :-)
Pili | 4.3.2010, 14:26
 
Zdravím tě Martine, jak si věříte do PO? Na koho by jste chtěli a naopak na koho by jste nechtěli narazit? Co plánuješ do blízké budoucnosti v hokejovém životě? Co říkáš na nás, jako fanklub? Doufám, že vám aspoň trochu pomáháme ;):)!? Mnoho úspěchu do budoucna, ať už budeš kdekoliv! Hodně gólů, hodně přihrávek!

Odpověď:
Ahoj, myslím si, že v play off je jedno, na koho narazíme, protože všechny zápasy budou těžké, ať bude soupeř jakýkoliv :-) Samozřejmě chceme v play off dojít co nejdál to půjde ;-) V blízké budouctnosti bych se rád zlepšoval ve svých nedostatcích, chtěl bych si totiž někdy zahrát i vyšší soutěž. Jste opravdu skvělý fanklup, při zápasech nám opravdu moc pomáháte ;-) Děkuji za přání, ahoj
fanda | 3.3.2010, 14:26
 
Ahoj, jseš ještě mladý hráč, přišel jsi k nám na hostování z Varů, hodláš u nás zůstat i v budoucnosti?

Odpověď:
Pokud o mě bude zájem, rád v Litoměřicích zůstanu :-)
Milan sebi@seznam.cz | 1.3.2010, 12:20
 
Dobrý den Martine,co sem si stačil všimnout,tak letošní sezona vám zatim moc nevychází asi podle představ,ale doslechl sem se,že páteční noci v Karlových Varech vám patří,je tomu tak?dík za odpověd Milan Šebesta

Odpověď:
Ano, máte pravdu, že jsem si letošní sezonu představoval poněkud jinak. Ohledně pátečních nocí v KV, asi jste si mě musel splést s Tomášem Slámou ze Sokolova, tomu to tam každý týden patří, já se k němu připojuji pouze po sezoně :-))