Ptejte se: #33 Petr Horčička

Ptejte se útočníka a roudnického "kata" Petra Horčičky. Otázky můžete pokládat až do 31. 12. 2009

Pokládejte smysluplné otázky. Upozorňujeme, že nevhodné a urážející příspěvky budou smazány!

Další stránky
12»
Martin | 23.12.2009, 00:29
 
Ahoj Petře.
Jako správný fanoušek z Čech rozumím skoro všemu, ale přesto mám pár otázek. Že se Slížkem hrajete skoro poslepu se dá pochopit. Po trochu rozpačitém začátku už jste si sedli a dostáváte dobré puky od Petra Macka, ale zdá se mi, že zatím marně hledáte ideální bránící levé křídlo do Vaší formace. Tvoje zařazení na tuto pozici mě šokovalo. Čím to podle tebe je? Tím, že je obtížné s Vámi zkušenými borci hrát a kluci z Lito , jsou mladí, nevyhraní, bez zkušenosí z vyšších soutěží a nerozumí Vám nebo jednoduše nemají tu kvalitu a zaostávají za tím, co Vy hrajete nebo chcete hrát?
Přeji krásné Vánoce a hodně dalších gólů v našem dresu.
Martin

Odpověď:
Ahoj Martine, děkuju a přeju krásné svátky. Nemyslím si, že nemají kvalitu a že je s námi obtížné hrát. Hodně kluků hrálo v kvalitních juniorských týmech. Myslím si, že je to především o zkušenostech. Nebát se a dovolit si. Každý si to musí vyzkoušet sám. Nikde není psáno, že v budoucnu nebudou hrát vyšší profesionální soutěže. Stačí jen, když na sobě budou pracovat a budou mít ctižádost něco v hokeji dokázat.
Monika m.doskova@seznam.cz | 20.12.2009, 13:49
 
Zdravim Petře chci se tě zeptat jestli je pro tebe Petr Procházka kvalitnim hráčem a jestli ti dělá dobře ze spolu hrajete v jedný formaci? Děkuju za odpově´d a´t se ti daří jak doma tak na ledě.....

Odpověď:
Ahoj Moniko, jak už jsem napsal, s Prochym v jedné formaci nehrajeme. Prochy má potenciál. Pokud na sebe bude náročný, bude pracovat na sobě a pro tým, může být opravdu kvalitním hráčem.
Milan milan.simekml@seznam.cz | 20.12.2009, 13:42
 
Ahoj Petře chtel bych se zeptat jestliae ti hraje dobře s Petrem Procházkou a jestli někdy neni chamtivej a spíš bi to měl prihrat děkuju za odpově´d a a´t se ti daří

Odpověď:
Ahoj, my se s Prochym na ledě moc nepotkáme, ale myslím, že správnej střelec musí být trošku egoista. Když je produktivní, pak je všechno v pořádku.
Nedo N.Nedo@seznam.cz | 20.12.2009, 11:09
 
Přejeme Ti krásné prožití svátků vánočních s rodinou a milovanými,ať Ti ježíšek něco naježí,do Nového roku 2010 pevné zdraví,štěstí,nervy a pohodu jak doma tak na ledě...Matěj a NEDO Lovosice.

Odpověď:
Ahoj chlapi, děkuju. Také vám přeju krásné svátky plné pohody. A v novém roce hodně zdraví, štěstí a splněných přání.
michala misa80@seznam.cz | 20.12.2009, 02:16
 
Ahoj Petře, jsi výtečným exekutorem trestných střílení. Gratuluji a těší nás to. Všimla jsem si, že většinou místo kličky brankáři, volíš střelu. Mě se zdá, že není vůbec rezantní, přesto neomylně končí v síti. Máš na to nějaký tvůj speciální recept? Dík Míša

Odpověď:
Ahoj Míšo, tak ti teda děkuju, já do toho totiž dávám všechnu sílu. :-) Nemám nic připraveného, reaguju na golmana.
snow snow1969@seznam.cz | 12.12.2009, 07:20
 
Petře chci se zeptat dá se vůbec srovnávat I.liga a II.liga

Odpověď:
Hraje tu dost hráčů, kteří mají hodně odehráno v I.lize. Dávají hře kvalitu. Na druhou stranu je vidět, že II.liga narozdíl od I.ligy není profesionální. Hra není tolik svázaná taktikou, hráči si prostě chtějí zahrát a ne tolik plnit taktické úkoly.
fanda | 8.12.2009, 15:41
 
ahoj petře, zajímalo by mě jak snášíte každodenní cestování z prahy. máte cestou v autě legraci nebo ponorkovou nemoc?

Odpověď:
Ahoj fando, bohužel to zabere dost času, ale mám kliku že jsem se sešel v autě se Slížou, Mácou, Svoboďákem a Koubesem. Jsou to baviči v kabině a když se ještě zmáčknou všichni do jednoho auta, je o zábavu postaráno.
keltos31 | 3.12.2009, 14:49
 
ahoj Petře, patří ti velký "dík" za derby jak na ledě RCE a taky LTM. Jak se ti za nás hraje a jak se ti hraje Láďou Slížkem...

Odpověď:
Ahoj Keltosi31, děkuju. Jsem samozřejmě rád, že jsem byl mančaftu platný a hlavně, že jsem potěšil fanoušky. Ale především vyhrály Litoměřice. Kluci jsou tady dobrá parta, některé jsem už znal a celkem se daří, takže zatím pohoda. A hlavně velké díky fanouškům, jste výborní. No a s Láďou se mi hraje samozřejmě výborně. Už jsme toho spolu nahráli dost, takže víme co od sebe můžeme čekat. Hráli jsme spolu už v žácích Slavie. Známe se už fakt dlouho a rozumíme si i mimo led.
snow snow1969@seznam.cz | 2.12.2009, 22:58
 
Petře jaký je to pocit takhle popravit stejný klub v tak krátké době dvakrát po sobě? Hrál jsi ve Vrchlabí s Rokem Pajičem?

Odpověď:
Myslím, že teď po výhře s Kláštercem už máme jiného "kata". Co se týče zápasů s Roudnicí, tak jsme se snažili o vítězství až do konce. Bylo vidět, že chceme vyhrát. A když máte trochu štěstí, jsou z toho góly v posledních minutách. Že to bylo proti stejnému soupeři je dílo náhody. Ano, s Pajem jsem ve Vrchlabí hrál.
vera | 2.12.2009, 17:48
 
peto neviš co je procházkovi že svami dlouho nehral

Odpověď:
Ahoj Vero, Prochy byl nemocný. Už je zdravý a začal trénovat, takže ho můžeš brzo čekat při zápase.
Další stránky
12»