Ptejte se: # 61 Ondřej Martinka

Do 13. 1. 2011 pokládejte otázky obránci Ondřeji Martinkovi.

Prosíme, abyste pokládali pouze smysluplné otázky. Upozorňujeme, že nevhodné a urážející příspěvky budou smazány!

Další stránky
12»
snow snow1969@seznam.cz | 12.1.2011, 13:12
 
Ahoj Ondro.

Pochopil jsem že občas čteš DF tak jsi si určitě všiml že probíhala diskuze kde by měl být umístěn kotel fanoušků.Zajímalo by mě jaký názor na to máš ty osobně i ostatní hráči týmu?Udělej prosimtě takovou minianketu mezi klukama.Váš názor mě zajímá.Taky mě zájímá jestli je nás vůbec na ledě slyšet?

Díky snow.

Odpověď:
Ahoj Snow, tak jestli tě zajímá můj názor, myslím, že tadyto místo je výborné. Myslím, že je to sporné, na jednu stranu byste vytvořili tlak na soupeřovu branku, ale na druhou stranu na tomhle místě nás ženete a povzbuzujete. A rozhodně vás je slyšet jak doma, tak na venkovních zápasech. Hodně nám to pomáhá. Takže díky a jen tak dál...
Vazit Vazit@seznam.cz | 9.1.2011, 08:49
 
Ondro,někdy např.při oslabení vyhazuješ puky z našeho pásma způsobem že to je na zabití.Nejsi někdy moc zbrklý?

Odpověď:
Čabas Vazite, tak především bych Ti chtěl poděkovat za kritiku na diskusním fóru. Občas zajdu na DF a myslím si, že platíš za největšího kata. Jestli máš na mysli přímo oslabení, tak v tomhle případě nemáš zrovna moc času na přemýšlení a většinou je lepší to co nejrychleji vyhodit, než dostat góla. Při normální hře se občas stane, že člověk udělá ukvapené rozhodnutí a je to právě tím, že je jen člověk. Nikdo z nás nechce dělat chyby a já když udělám chybu, tak mě to pak s*r* ještě hodně dlouho.
Deníí :) | 7.1.2011, 19:33
 
Ahoj chtěla bych se tě zeptat s jakým hráčem nejlépe vycházíš ? děkuju za odpověď.

Odpověď:
Ahoj Deni, jestli myslíš nějakého hráče mimo led, tak myslím, že nemám problém vyjít s každým. Je to tím, že máme dobrou partu. Ale samozřejmě nejdéle se znám s klukama z Litvínova a Mostu. Ale myslím, že nemusím být konkrétní, protože v kabině se bavíme bez rozdílu. Měj se.
HcLLL | 7.1.2011, 17:33
 
Ahoj chtěl bych se tě zeptat komu fandíš v Extralize,KHL a NHL díky :)

Odpověď:
Ahoj HcLLL, když jsem byl mladší, vždy jsem fandil Vitkovicím nebo Třinci, ani nevím proč. :) V KHL spíše než klubu fandím Lukáši Kašparovi (Astana). A NHL, to je těžký, když to budu brát podle prostředí, tak by mě lákala Florida, Los Angeles. Ale momentálně bych si přál, aby Stanley Cup vyhrál Alexandr Oveckhin, takže Washington. Je to trochu delší vyčerpávající odpověď. :D Děkuju za otázku.
HCL :) | 5.1.2011, 22:14
 
Ahoj Ondro,myslím že jsi velmi kvalitním hráčem.Hraješ do těla jak to má být.Neřiká ti někdy Dan tvrzník že máš ubrat aby z toho nebyli trestné minuty děkuju Milan.

Odpověď:
Ahoj Milane, rozhodně ne, dokonce jsem byl jednou na koberci, že bych měl hrát více do těla. Nikdo z nás nechce dělat trestné minuty, ale občas tomu nezabráníš. A v případě vysokých hráčů je to ještě větší problém. Když jdu do těla menšímu hráči a mám hokejku dole u pasu, tak on ji má třeba u ramen, takže je to pro nás trochu těžší. Děkuju a měj se.
kuchař Karel | 5.1.2011, 09:00
 
Ahoj Ondro,
chtěl bych se zeptat na tvoje míry váhy a výšky,příjde mi,že musíš mít více než je psáno na soupisce.A na čem by sis pochutnal,v neděli k obědu?? Měj se a at se ti daří a koukej dál makat.
Díky s pozdravem karel :-)

Odpověď:
Ahoj Kájo, moje míry jsou 90-60-90 :D. Mám 193 cm a 95 kg, na stránkách jsem to měl špatně, teď už by to mělo být v pořádku. Kájo, já sním všechno, mám rád jídlo a jím pořád. Mám rád steaky, ryby, ale v neděli bych si dal vinnou klobásu s bramborem a zelím. Také děkuju a ať se daří i Tobě.
keltos31 | 4.1.2011, 22:30
 
Servis Ondro, seš dobrej tvrdej borec, který moc pomůže týmu... S klukama na tribuně ti fandíme, ptz tvůj styl hry, je dobrý, nebojíš se nikoho a jezdíš sem tam. Tvůj gól proti Písku byl vážně luxusní, krásná šibenice. Máte také na tréninku soutěž o dřeváka, jak to bývá v ostatních týmech? Kdo jím bývá? Jinak hodně úspěchů a pevně věřím, že i v další sezoně zůstaneš, pokud ti to tvůj klub dovolí? Komu patříš a jaký druh přestupu máš vyřízený v HCS? Díky

Odpověď:
Čabas keltos, mockrát děkuju. Taková pochvala potěší a hlavně pomůže, takže ještě jednou díky. Dřeváka máme, ale ne klasického, kde zůstává jen jeden dřevák, ale jezdíme 4 kola nájezdů a kdo tam zůstane i po 4. kole, tak platí peníze do kasy. Takže někdy tam je jeden dřevák, ale někdy je tam dřeváku třeba i šest. Jsem hráčem Litvínova a mám vyřízené hostování do konce sezóny. Tak se měj.
Madbeny Madbeny@seznam.cz | 4.1.2011, 21:40
 
Ahoj Ondro,jak se ti líbí v Litoměřicích a co říkáš na postavení našeho(vašeho)celku v tabulce?S pozdravem Jirka

Odpověď:
Ahoj Jirko, v Litoměřicích se mi líbi po všech stránkách. Postavení našeho celku by mohlo být určitě lepší. Myslím, že máme na to být na lepších příčkách. Myslím, že nám chybí body ze začátku v Chrudimi, v Berouně, kde jsme měli na to přivezt body. A pak ta série proher v řadě. Důležité je, že jsme se z toho dostali.
Filip FilaHulin@seznam | 4.1.2011, 17:58
 
Ahoj Ondro,Jaké to pro tebe bylo hrát minulý rok za Most,A jaké to bylo hrát proti Litoměřicím Play off A jak si prožíval Finále proti Stadionu??? Děkuji

Odpověď:
Ahoj Filipe, byl jsem rád, že jsme se dostali s Mostem takhle daleko. V prosinci jsem se do Mostu vrátil a asi nikdo nečekal, že se dostaneme takhle daleko. V Mostě jsme měli výbornou partu, s většinou kluků jsme hráli společně už dříve. Finále, si myslím, bylo výborné. Bylo to vyhecované, mělo to náboj. Ale já se musím přiznat, že už jsem toho měl moc, protože jsme ty série před tím hráli ve většině zápasů na 2 obrany. A to se musí zakonitě projevit proti tak silnému týmu, jaký měl Stadion.
tomas tomas | 4.1.2011, 10:45
 
čau kámo jasechci zeptat proč sme na 14míste misliš ze to virovname zejtra se pudu podívat jak hrajeme

Odpověď:
Čau Tomáši, myslím, že na nás přišla krize, jako přijde na každy tým bez rozdílu. Nejhorší je, že jsme dělali body s těžkými týmy a s týmy dole jsme body ztráceli.
Další stránky
12»