Páteční bitva Ligy staršího dorostu o krále severu skončila v neprospěch Stadionu. V polovině druhé třetiny již prohrával o čtyři branky, v šestatřicáté minutě pak kališníky k vyrovnání aspoň trochu posunul Vojtěch Chňapko. Poté ale přišly další dva zásahy Slovanu a litoměřické hokejisty tak od jejich soupeře dělila pět branek hluboká propast. Starší dorostenci však složit zbraně nehodlali a stále se snažili domácím hokejistům vzdorovat – v posledních deseti minutách utkání za ústeckého brankáře šly hned dvě střely, a to z holí Josefa Vokurky a Jana Smoly. Stejný počet však do své sítě pustil i František Kuneš na druhé straně ledu a Stadion tak odjel domů s prázdnou po porážce 3:8.

15. kolo

8:3

3:0, 2:1, 3:2

HC Slovan Ústí n.L. - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 10. Batryn (Štěpánek, Mareš), 14. Veselý (Gottfried, Batryn), 17. Gottfried (Batryn), 24. Poulíček (Dörner, Veselý), 39. Gottfried (Štěpánek, Mareš), 45. Stuchlý (Štěpánek, Dörner), 51. Batryn (Mareš), 59. Dörner (Batryn, Štěpánek) - 36. Chňapko (Kamp), 50. Vokurka (Vaněk), 56. Smola (Neudeker). Rozhodčí: Goltsch - Sýkora, Sládek. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. Diváci: 166. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 8:3.

HC Slovan Ústí n.L.: Brňák (Rechtorik) - Tenkrát, Štěpánek, Poulíček, Opočenský, Mareš, Vidlička - Dörner, Veselý, Tošnar, Chmela, Batryn, Stuchlý, Kundrát, Dvořák, Herák, Gottfried, Tolkačev

HC Stadion Litoměřice: Skokan (41. Kuneš) - Bacílek, Čapek, France, Kamp, Racek, Student - Cerman, Hruška, Chňapko, Neudeker, Smola, Švalich, Tipán, Vaněk, Vokurka