Zapoj se do dění v klubu! Stadion hledá fotografa

Zveřejněno 16.07.2019 | Redakce
Přinášíme zajímavou výzvu pro litoměřické hokejové fanoušky, kteří by se rádi podíleli na chodu klubu. Do svých řad nově hledáme fotografa nebo fotografku, kteří by fotili především domácí zápasy A-týmu a podíleli se na fotografické dokumentaci na různých kališnických akcích. Tato příležitost je vhodná především pro studenty a studentky, kteří by chtěli získat zkušenosti z atraktivního hokejového prostředí. Práce může sloužit jako ideální vstupenka do světa chodu hokejových klubů či sportovních médií.

Máte rádi hokej? Zdobí vás pracovitost, spolehlivost či pečlivost a hledáte zajímavou brigádu? V tom případě jste „náš“ člověk. HC Stadion Litoměřice hledá nového fotografa nebo fotografku. Pokud rádi fotíte, máte odpovídající techniku a nejste úplní začátečníci, určitě byste se měli přihlásit do našeho konkurzu. Vedle náhledu do hokejového prostředí si i vyděláte, můžete získat také bonusy v podobě volných vstupenek či dalších výhod a získáte rovněž skvělou praxi v oboru. No nezní to skvěle?

Podmínkou je účast na všech domácích zápasech Stadionu v následující sezoně, a také na dalších vybraných utkáních mládeže či klubových akcích.

Pokud vás tato nabídka brigády zaujala nebo o ní chcete vědět víc, ozvěte se nám prosím do 24. 7. 2019 na emailovou adresu m.kramerova@hclitomerice.cz a ke zprávě připojte životopis a ukázku vámi nafocených fotografií.