16. 7. 2019 | Redakce

Zapoj se do dění v klubu! Stadion hledá fotografa

Přinášíme zajímavou výzvu pro litoměřické hokejové fanoušky, kteří by se rádi podíleli na chodu klubu. Do svých řad nově hledáme fotografa nebo fotografku, kteří by fotili především domácí zápasy A-týmu a podíleli se na fotografické dokumentaci na různých kališnických akcích. Tato příležitost je vhodná především pro studenty a studentky, kteří by chtěli získat zkušenosti z atraktivního hokejového prostředí. Práce může sloužit jako ideální vstupenka do světa chodu hokejových klubů či sportovních médií.

Máte rádi hokej? Zdobí vás pracovitost, spolehlivost či pečlivost a hledáte zajímavou brigádu? V tom případě jste „náš“ člověk. HC Stadion Litoměřice hledá nového fotografa nebo fotografku. Pokud rádi fotíte, máte odpovídající techniku a nejste úplní začátečníci, určitě byste se měli přihlásit do našeho konkurzu. Vedle náhledu do hokejového prostředí si i vyděláte, můžete získat také bonusy v podobě volných vstupenek či dalších výhod a získáte rovněž skvělou praxi v oboru. No nezní to skvěle?

Podmínkou je účast na všech domácích zápasech Stadionu v následující sezoně, a také na dalších vybraných utkáních mládeže či klubových akcích.

Pokud vás tato nabídka brigády zaujala nebo o ní chcete vědět víc, ozvěte se nám prosím do 24. 7. 2019 na emailovou adresu m.kramerova@hclitomerice.cz a ke zprávě připojte životopis a ukázku vámi nafocených fotografií.