25. 11. 2008 | Michal Sabó

Za silným soupeřem se Stadion vypraví do Tábora

Mužstvo Litoměřic čeká další utkání na hřišti soupeře. Letos utkání venku nejsou pro Stadion příliš oblíbená. Jako další navštíví stadion v Táboře. Jihočeši mají letos kvalitní stabilní kádr a sbírají pravidelně body. Litoměřičtí mají také v uplynulých týdnech dobrou formu a rozhodně budou chtít opět bodovat. Utkání začne 26.11. v 18,00 na zimním stadionu v Táboře.

Stadionu se povedlo zvítězit ve čtyřech z posledních pěti zápasů. Jen v Benešově hráči zaváhali, naproti tomu v posledním utkání s Děčínem na domácí půdě předvedli nejlepší letošní výkon a ukázali, že mohou hrát dobrý hokej i s mužstvy ve vyšších patrech tabulky. Do duelu na jihu Čech nezasáhne Jiří Petrus, který se vinou zranění v obličeji zařadí po dobu neurčitou na marodku. Body z Tábora by pro celý tým mohly znamenat konečně posun vzhůru na vyšší příčku.

Jihočeši letos podávají vyrovnané výkony, díky kterým se drží aktuálně na čtvrtém místě. Svou sílu prokazují především doma, kde jsou opravdu nebezpeční. Před i během sezóny vydatně posílili a v letošním roce mají nesmělé ambice, které zatím potvrzují. Na domácí půdě se mohou kromě sehraného kádru spolehnout také na tradiční podporu od publika.

Litoměřičtí i Jihočeši si budou chtít svá postavení mezi ostatními celky západní skupiny udržet. V tabulce se na mužstvo Tábora těsně dotáhlo několik týmu a tak si budou chtít přední pozici udržet. Naopak Litoměřičtí se touží odpoutat od dna a šestnácté pozice, kterou zaujímají již několik utkání. Jak si Litoměřice vedou, bude možné sledovat buď v on-line přenosu na internetu, nebo přímo na zimním stadionu v Táboře 26.11. od 18,00.