2. 9. 2009 | Alexandr Stys

Utkání s Predátory

Litoměřičtí hokejisté po dvou vyhraných domácích zápasech odehrají další přípravné utkání tentokrát v České Lípě s místními nevyzpytatelnými Predátory. Minulé vzájemné utkání, které se hrálo v Lovosicích, vyhráli hokejisté České Lípy 2:4. Pro tým Daniela Tvrzníka to bude další ostrá zkouška před nadcházející sezonou, ve které budou chtít hokejisté Litoměřic podat co nejlepší výkony.

Soupeř z České Lípy v přípravě na domácím ledě ještě neprohrál, a tak před litoměřickým týmem stojí velká výzva sebrat Predátorům domácí neporazitelnost. Nic však nebude lehké, v minulém vzájemném utkání hraném v Lovosicích se Litoměřičtí hodně trápili a hned v úvodu prohrávali o dvě branky. Následné dva góly z hole Petra Procházky však přinesly vyrovnání. Predátoři však nepolevili, přidali další dvě branky a dotáhli zápas do vítězného konce. Teď se od Litoměřic očekává odplata.

Litoměřický tým nastoupí pravděpodobně v této sestavě:

Volke (Koblischke) - Musílek, Macek, Svoboda, Kouba, Kolbaba, Kaltenböck, Hillmich, Šmíd - Šnajdr, Slížek, Horčička - Hlusička, Buďa, Procházka - Bacovský, Zuziak, Myšík - Horejsek, Veverka, Petrus