24. 9. 2010 | Michaela Luňáčková

Stadion zavítá do Třebíče

Ve čtvrtém kole 1. ligy zavítají Litoměřičtí již ke svému třetímu venkovnímu zápasu, tentokráte na led Třebíče. Dva předchozí zápasy hrané na soupeřově ledě znamenaly pouhý jeden bod, připíší si litoměřičtí hokejisté další? Zápas se odehraje v sobotu 25. 9. od 17:30 na zimním stadionu v Třebíči.

Hokejisté Třebíče v prvním kole zavítali k nováčkům do Písku. Hned v prvním zápase sezony získali tři body a brankář si mohl připsat čisté konto za fotbalový výsledek 1:0. V dalším kole podlehli v prvním zápase na domácím ledě Olomouci těsně 2:3. Nejdivočejší zápas čekal Třěbíčské ve třetím kole, kdy po dvou třetinách prohráli na ledě Chrudimi 3:2, ale drtivou koncovkou, kdy v poslední třetině nastříleli čtyři góly, otočili zápas a vyhráli 3:6. Třebíč má momentálně 6 bodů za dvě venkovní výhry a jednu domácí prohru a okupuje průběžné 5. místo tabulky.

Stadionu se povedl poslední zápas s Kadaní na domácím ledě a to znamenalo první letošní prvoligovou výhru. Oba předchozí venkovní zápasy skončily shodným výsledkem 3:2 pro domácí, ale přesto z toho byl alespoň bod za prohru po nájezdech na ledě Tábora. Litoměřice tedy s dosavadním ziskem 4 bodů začínají na 9. místě druhou polovinu tabulky.

Pěsti můžete držet v sobotu 25. září od 17:30 přímo na stadinu v Třebíči, nebo virtuálně prosřednictvím on-line reportáže na www.onlajny.cz.