19. 2. 2010 | Michal Sabó

Stadion se chystá na led lídra

Utkání mezi aktuálním lídrem tabulky z Řisut a čtvrtým celkem Stadionem Litoměřice má na programu 32. kolo druhé ligy. Litoměřičtí se vydávají na slánský zimní stadion, kde letos sice ještě nevyhráli, hráči se to ale jistě pokusí změnit. V zápase budou hájit své čtvrté místo před dotírajícími Klatovy. Utkání můžete sledovat v sobotu 20.2. od 17:00 na zimním stadionu ve Slaném nebo v on-line přenosu.

Litoměřicím se podařilo vyhrát tři poslední zápasy, k čemuž jim pomohly i nové posily včetně té poslední, ostříleného Adama Šaffera. Stadion tak udržel kontakt s čelem tabulky, na kterém mají sice Řisuty celkem komfortní náskok, ale Klášterec, Sokolov i Litoměřice mají mezi sebou pouze tříbodové rozestupy. Litoměřičtí tak bojují o návrat na ty nejpřednější příčky, na kterých byli většinu základní části. Oporami mužstva by měl být opět útok Ladislava Slížka a již výše zmiňované nedávné posily.

Středočeši kráčí neohroženě za prvním místem po základní části a nejlepší výchozí pozici pro první kolo play-off. V minulém zápase však přece jen mírně zaváhali. Nad jejich síly byl Most, na jehož ledě Středočeši podlehli 3:4. Prosadili se staří známí ze vzájemných utkání s Litoměřicemi, Vyskočil, Wolf a Bezouška. Ti se nejvýrazněji prosazovali právě při utkáních v Lovosicích a ve Slaném a pokaždé obráncům činili problémy.

Utkání, které může Stadion přiblížit ke třetí příčce a ve kterém mohou Litoměřičtí srovnat vzájemnou bilanci se svým soupeřem je na programu v sobotu 20.2. od 17:00. Pokud nebudete hráčům fandit přímo na slánském zimním stadionu, můžete sledovat vše podstatné v tradičním on-line přenosu.