13. 1. 2012 | Michal Sabó

Stadion přivítá na domácí půdě Most

Po sérii čtyř zápasů s favorizovanými týmy čeká na Litoměřické ve 39. kole přijatelnější soupeř. Do Kalich Areny se chystá celek Mostu. Také Mostečtí však v této sezóně dokázali, že jsou schopni obrat o body výše postavená mužstva, Stadion nevyjímaje. Jak se Litoměřicím podaří navázat na předchozí vydařené výkony sledujte v sobotu 14. ledna od 17:00 v ochozech litoměřického stadionu nebo u našeho tradičního online přenosu.

Dvě předchozí setkání obou soupeřů nabídla dva naprosto odlišné duely. V prvním byli sice aktivnější Litoměřičtí, nicméně hosté z Mostu dokázali zápas dovést do nastaveného času. Ačkoliv v něm poté podlehli, postarali se o překvapení, jakým i jeden získaný bod a výsledek 4:3 po samostatných nájezdech rozhodně byl. Druhé střetnutí, tentokrát na mosteckém ledě, již vyznělo jasně pro Stadion. O vychytanou nulu připravili Mostečtí v té době za Litoměřice chytajícího brankáře Volkeho až těsně před závěrečnou sirénou. Nic to však neměnilo na třech bodech pro Stadion za výhru 4:1.

Most v úvodních zápasech nového kalendářního roku dokázal dvakrát zvítězit. Nejprve si Severočeši poradili na domácím ledě po samostatných nájezdech s Berounem a brali dva body po výsledku 4:3. Další utkání čekalo na svěřence trenéra Jeřábka na Vysočině. S Duklou mělo jít podle předpokladů o jasnou záležitost pro Jihlavské, nakonec se ale z výhry po šedesáti minutách radoval Most, když díky brankám Vrtka, Přeučila a Vachovce přehrál svého soupeře v poměru 3:2.

Podaří se Litoměřicím navázat na dobré výkony z minulých kol? Dosáhne Most na další překvapivé body? Jak celý souboj dopadne sledujte v sobotu 14. ledna od 17:00 v litoměřické Kalich Areně nebo v tradičním online přenosu.