Stadion pokračuje v přípravě na ledě! Postupně se připojují další hráči

Zveřejněno 10.08.2020 | Martina Kramerová
Kališníci odstartovali ve středu 29. července druhou část přípravy na novou sezonu. Kvůli karanténním opatřením se však nesešel celý tým. Teď už se postupně připojují další hráči. Nově s týmem budou trénovat brankář Jan Škorpík a obránce Michael Krutil, kteří v Litoměřicích působili už loni, a také Ondřej Pšenička.

Hokejisté Stadionu se v závěru července sešli po dovolené a načali závěrečnou část letní přípravy, která vyvrcholí sérií přátelských zápasů.

Kvůli karanténním opatřením však tým v uplynulých dvou týdnech netrénoval kompletní. V závěru minulého týdne se k mužstvu připojil Marek Berka. Tento týden by se v kabině měli hlásit Ondřej Baláž, Petr Hašek, Erik Čermák a David Jindra. Po drobném zranění začne trénovat také brankář Adam Beran.

K týmu by se měl připojit také Jan Škorpík, který v Litoměřicích už loni působil. Ten však bude s mužstvem pouze trénovat, aby se připravil na USHL.

V týmu se objeví také Michael Krutil a Ondřej Pšenička. Oba hráči by měli ve Stadionu působit do té doby, než se rozběhnou zámořské soutěže.

Foto: Ronald Hansel a Karel Švec