18. 8. 2009 | Michaela Luňáčková

Stadion čeká třetí zápas, tentokráte na domácím ledě

Dnes od 18,30 se na lovosickém zimní stadionu odehraje první domácí utkání litoměřického Stadionu. Protihráči nám budou Predátoři z České Lípy, kteří ve svém prvním zápase přehráli Jablonec 8:6. Za zmínku stojí také to, že v českolipském dresu nastoupí náš bývalý kapitán Vlastimil Patzenhauer. A jedna dobrá zpráva pro fanoušky - vstupné na zápas je zdarma.

Litoměřičtí hokejisté mají za sebou již dvě přípravná utkání. V prvním utkání v Mostě prohráli 3:4, ve druhém utkání v Děčíně utekli soupeřům o čtyři branky a zasloužili si vítězství 6:2.

Sestava "A" mužstva by měla zůstat přibližně stejná jako v utkání s Děčínem, jen místo Šmída zastoupí v obraně Macek a do útoku se zapojí Horejsek.

Předpokládaná sestava HC Stadion Litoměřice:

Volke, Davídek - Musílek, Kaltenböck, Kouba, Macek, Hillmich, Kolbaba - Procházka, Hlusička, Buďa, Šnajdr, Slížek, Horčička, Horejsek, Bacovský, Zuziak, Myšík, Petrus, Bauer, Veverka.

Na serveru Onlajny.cz můžete sledovat změny stavu.

Další domácí zápas se hraje příští úterý 25.8. od 18,30.