10. 7. 2020 | Redakce

Se vztyčenou hlavou! Prodej permic na příští sezonu je v plném proudu

Jeden za všechny, všichni za Stadion a Se vztyčenou hlavou. Taková hesla budou provázet klub celou následující sezonu. Po koronavirové krizi nastala pro sport i jiná odvětví nelehká doba a vy v ní můžete litoměřickému hokeji pomoci. V pondělí 13. 7. 2020 totiž odstartoval na recepci Kalich Areny prodej permanentek na příští sezonu Chance ligy. Stadion přichystal oproti loňskému soutěžnímu ročníku několik novinek, a také různé soutěže a bonusy pro jejich majitele. Už v prvním týdnu se permic prodalo velké množství. Kolik permanentky stojí a jaké výhody získají jejich majitelé? Podívejte se do článku.

Po konci suché přípravy a dovolené se na začátku srpna rozběhnou přípravné zápasy a následně i soutěžní ročník 2020/2021. Nová sezona se nezadržitelně blíží a bude se nést ve znamení hesla "Jeden za všechny, všichni za Stadion" a hashtagu "Se vztyčenou hlavou". Klub se ocitl jako řada dalších sportovních týmů v nelehké situaci a vy máte jedinečnou možnost, jak Stadionu pomoct a navíc si zajistit komfortní místo na příští soutěžní ročník.

Již v pondělí 13. 7. 2020 začal prodej permanentních vstupenek. A fanoušci začali permice nakupovat ve velkém, za což jim patří velký dík.

Držitelé permic z loňského soutěžního ročníku budou mít do konce července blokovaná svá místa z loňského roku. Ti nejrychlejší dostali jako jeden z bonusů dárek.

Majitelé nových permic si budou moci vybrat z loňských neobsazených míst nebo počkat do 1. 8. 2020, kdy se uvolní místa, jež nezaberou permanentkáři z loňska. Permanentka platí jak pro soutěžní, tak pro přípravná utkání a její držitelé si mohou vybrat své sedadlo, které bude „jejich“ po celou sezonu.

Letos jsme nově připravili tři druhy permanentních vstupenek. Klasické permanentky za 1500 Kč, prémiové permanentky za 2 500 Kč a permanentky VIP za 20 000 Kč. První z nich jsou klasické permanentní vstupenky. Pokud si koupíte prémiovou permici , dostanete k ní jako dárek originální hraný dres z loňské sezony dle vlastního výběru. Konkrétní dres si budete moci vybrat přímo na recepci ze seznamu.

K dispozici budou jak bílé domácí, tak modré venkovní dresy. Fanoušci si navíc budou moci z daných dresů vybrat číslo i jmenovku. Buď hráčskou, nebo vlastní. Mohou tak získat originální hraný dres Daniela Voženílka, Patrika Marcela nebo Jiřího Jebavého nebo svůj vlastní s vybraným číslem. Dresy pak budou připraveny k vyzvednutí nejpozději do 30. 9. 2020.

Jaké varianty dresů budou k dispozici?

1) hraný dres s vybraným číslem a jmenovkou vybraného hráče

2) hraný dres s vybraným číslem a vlastní jmenovkou na přání

Čísla dresů, které jsou momentálně k dispozici (bílé domácí): 1, 2, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 30, 40, 42, 44, 58, 63, 69, 75, 76, 90, 92, 93, 96.

Čísla dresů, které jsou momentálně k dispozici (modré venkovní): 1, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 40, 42, 44, 58, 63, 69, 75, 86, 90, 92, 93, 96.

Všichni majitelé permanentek se navíc mohou těšit po celou sezonu na různé zajímavé bonusy a pravidelné soutěže o skvělé ceny.

„Na všechny, nejen na sport, dopadla letošní krizová situace mimořádně a my si o to více vážíme všech partnerů, kteří s námi v této nelehké době pokračují i nadále. Bohužel, s některými se smlouvy prodloužit nepodařilo, s dalšími ještě jednáme. Věříme, že nyní je ten správný čas, abychom ukázali, že stojíme při sobě – klub, fanoušci, hráči všech kategorií…

Nejdeme cestou sbírkových účtů, ale chceme, aby fanoušci za své peníze dostali od klubu něco zpět. Proto každý, kdo chce klub podpořit, tak může učinit zakoupením permanentky na novou sezonu. A to buď klasické nebo prémiové, ke které patří ještě navíc hraný dres z minulé sezony. Novinkou je také možnost zakoupení VIP vstupenky. Děkujeme všem, kteří se rozhodnou klub touto cestou podpořit. Jen společnými silami dokážeme z těžké doby vyjít se vztyčenou hlavou,“ řekl k prodeji permanentek ředitel klubu Jan Fišera.

Ceny permanentek a vstupenek pro sezonu 2021

Permanentní vstupenka "klasická": 1 500 Kč

Permanentní vstupenka "prémiová": 2 500 Kč

Permanentní vstupenka "VIP": 20 000 Kč

Vstupenka na přípravný zápas: 40 Kč

Vstupenka na soutěžní zápas: 70 Kč

pozn. děti do 140 cm vstup zdarma

Prodej probíhá na recepci Kalich Areny ve všední dny od 7:00 do 21:00.