24. 1. 2009 | Alexandr Stys

S Klatovy tentokrát doma

Vítáme Vás opět na domácím zápase Stadionu Litoměřice, který se v neděli utká s mužstvem Klatov. Obě mužstva sehrála v minulém kole druhé hokejové ligy rozdílná utkání. Zatímco Litoměřice z venkovního zapasu v Jindřichově Hradci přivezli porážku 1:3 a nulový počet bodů, soupeř z Klatov si na domácím ledě poradil s týmem Benešova hladce 4:0 a připsal si plný počet bodů do tabulky. První vzájemné utkání, které se hrálo v Klatovech, skončilo vítězstvím domácích 3:2, a tak mají litoměřičtí soupeři co vracet.

Stadionu se povedl výborný start do druhé části sezóny a po třech precizně odehraných utkáních přišly i dvě smolné porážky. Nejprve Litoměřičtí prohráli doma smolně s Jabloncem a poté i v Jindřichově Hradci. Jíž zmiňované utkání proti Jindřichovu Hradci Litoměřicím příliš nevyšlo a po první třetině prohrávaly 2:0, což nebyl zrovna příznivý stav. Poté dokázal Petr Zuziak, nová posila Stadionu, vstřelit branku a snížit stav utkání. Domácí však Litoměřicím body darovat nechtěli a po další vstřelené brance dovedli zápas do vítězného konce.

Klatovy mají sérii třech vítězství za sebou, když postupně zdolaly Roudnici nad Labem, Kobru Praha a silný Benešov. Soupeř má kvalitní kádr, který odvádí dobrou práci a dokazuje to na výsledcích. Poslední utkání soupeře také ukázalo, že Klatovy jsou bojovný tým a lehce se nevzdávají. Soupeř hájí sedmou příčku v tabulce a má velké ambice do nadcházejícího playoff.

Utkání se hraje v neděli 25. 1. 2009 od 17:00 na Zimním stadionu v Lovosicích.

Na domácí utkání vypravuje HC Stadion Litoměřice speciální autobus pro fanoušky. Hodinu před začátkem každého domácího zápasu bude na parkovišti u litoměřického soudu připraven autobus, který fanoušky odveze ZDARMA na lovosický zimní stadion. Po konci utkání budou fanoušci dopraveni zpět na parkoviště.