28. 9. 2008 | Michal Sabó

S Davidem Bauerem o utkání s Kolínem

David Bauer prozradil svůj pohled na druhou letošní výhru, na které se podílel gólem a nahrávkou. Jako jeden ze starších a zkušenějších hráčů týmu se zapsal poprvé v sezóně výrazněji do statistik. Ty si pro sebe v letošním roce v úvodních kolech většinou rezervovaly hlavně mladší posily.

Máte za sebou velmi povedené utkání. Jaký je Váš pohled na něj?

Určitě to byl dobrý zápas. Podali jsme dobrý výkon a soupeře přehráli a jasně zvítězili.

Sám jste autorem jedné z dnešních branek. Přiblížil by jste svůj dnešní gól?

Vyjel jsem zpoza branky a zkusil to backhandem. Brankáři to naštěstí propadlo do branky.

Určitě jste rád za to, že se poprvé výrazněji prosadili starší hráči. Co na to říkáte?

Jsme přece jenom starší a máme už pomalejší rozjezd, ale je to určitě dobře.

Litoměřicím viditelně neprospívala častá oslabení. Co je v tomto ohledu potřeba udělat?

Určitě musíme hrát bez vyloučení. Některá byla zbytečná. Potom jsme byli akorát pod tlakem.

Jak vidíte šance do nadcházejícího utkání?

Bude to určitě znovu vyrovnaný zápas a rozhodne jen naše bojovnost o tom, jestli vyhrajeme.