15. 1. 2009 | Alexandr Stys

Revanš proti Jablonci

Litoměřičtí hokejisté momentálně zažívají období, kdy hrají se soupeři, kteří mají ve svém názvu nějakého neobvyklého maskota. V minulém utkání se postavili proti českolipským Predátorům, tentokrát mají tu čest přivítat na svém ledě hladové Vlky z Jablonce. V minulém vzájemném utkání se z vítězství radoval Jablonec, když vyhrál až po samostatných nájezdech. Nezaleknout se a vybojovat tři body - to je hlavní cíl Stadionu od nového roku, který hokejisté zatím plní na výbornou.

Stadion zažívá velice vydařený vstup do nového roku, když po minulém venkovním vítězství nad Českou Lípou drží sérii tří vítězství v řadě. Litoměřičtí si také rychle zvykli na nový azyl v Lovosicích a v minulém domácím utkání se před novým publikem předvedli výhrou nad Nymburkem. Útočné řady v neděli podpoří i posila Petr Zuziak, který přichází od sousedů z Roudnice nad Labem a do obrany přichází na hostování do konce sezóny zkušený Michal Kouba, který dosud hostoval v klubu HC VHS Benešov.

Vlci jsou týmem, který si drží stálou pozici a aktuálně se vyskytují na sedmém místě druholigové tabulky. V minulém ligovém kole hostili Jablonečtí na svém ledě hosty z Benešova a odnesli si vysokou porážku 2:7! Tým trápí různá zranění, a tak i do Litoměřic přijedou hosté v nekompletní sestavě.

Utkání můžete sledovat přímo na stadionu v Lovosicích od 17:00, kde litoměřičtí hokejisté nyní mají svůj domácí stadion, dokud aréna v Litoměřicích neprojde rekonstrukcí. Pokud se však na zápas nedostanete, můžete využít on-line přenosu.

Na domácí utkání vypravuje HC Stadion Litoměřice speciální autobus pro fanoušky. Hodinu před začátkem každého domácího zápasu bude na parkovišti u litoměřického soudu připraven autobus, který fanoušky odveze ZDARMA na lovosický zimní stadion. Po konci utkání budou fanoušci dopraveni zpět na parkoviště.