30. 1. 2009 | Alexandr Stys

Pro body do vzdálených Rokycan

Litoměřický Stadion má před sebou opět vzdálenou cestu za body. Tentokrát k soupeři do Rokycan. Duel těchto dvou mužstev bude zvláště napínavý, protože soupeř je v tabulce jen o jediný bod před Litoměřicemi a v případě výhry by se Stadion posunul na 15. příčku právě před Rokycany. Obě mužstva potřebují body, aby se vzdálila pronásledovatelům z nižších příček a postoupila tak do závěrečných bojů playoff. Utkání začíná v 17:00 na Zimním stadionu v Rokycanech. Pro ty, kteří zůstanou doma, bude opět k dispozici on-line přenos.

Rokycanští hokejisté po zdárném vstupu do sezóny, kdy hájili přední příčky tabulky, momentálně zažívají těžké období porážek a neúspěchů. Tým není kompletní a hráči to mají těžké po psychické stránce. Ani minulý zápas se soupeři moc nepovedl a prohrál na ledě Benešova vysoko 6:2. V prvním vzájemném zápase dokázaly Rokycany porazit Stadion těsně 3:2 a odvezly si všechny body.

Litoměřice jsou na tom o něco lépe, tým se konečně rozjel a hráči jsou ve fyzické a psychické pohodě. Poslední zápas na domácím ledě je toho důkazem. Soupeře z Klatov přejeli Litoměřičtí 6:3 a darovali tak fanouškům krásné vítězství. Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl Petr Procházka, který si připsal do statistik 4 body za krásný hattrick a jednu přihrávku. Stadion bude chtít soupeří oplatit prohru z prvního zápasu a poskočit tak o příčku výš v tabulce.